ÖRGÜ SIRLI YOL ÖRNEKLİ BAYAN YELEK MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

orgu-sirli-yol-videolu-yelek-bayan
orgu-sirli-yol-videolu-yelek-bayan

Örgü Sırlı Yol Modelli Bayan Yelek Modeli-Örneği ve modeli ile En güzel Tığ Örgüsü Bayan Yelekleri için Açıklamalı Sırlı Yol Modelli Yelek yapılışı Türkçe videolu Anlatımlı.

Örgü Sırlı yol deseni her türlü Tığ örgülerine çok yakışıyor.Ama Yelekler ve Bebek Battaniyeleri için bana göre çok güzel oluyor.

orgu-sir-yolu
orgu-sir-yolu

Sayfa içinde 2 tane video var ilk videoda örneğin yapım detayları 2. Örgü Yelek videosun da Tamanne Yelek modelinde Kol,Yaka kesimi Koltuk altı nasıl kesilir Yeleğin diğer detaylarını izleyebilirsiniz.

Böyle daha çiçekli desenleri olan daha yumuşak örnekli Anne yelekleri için tevsiye edeceğim Örgü 4 Damla Yaş Bayan Yelek yapılışı buradan görebileceğiniz bir model.

Gelin Yelekleri için Örgüler bölümünde çok şık örnekler var ama Gelin Şalları isteyen Örgü Abiye Şalların nasıl yapıldığını buradan Örgü Oval Dilimli Gelin Şal Modeline bakabilirsiniz.

Alize ipten İncili Örgü Şal modeli köşeden başlanan üzerinde İnci boncuklu Şal Modeli için buradaki Model yapılışını görebilirsiniz.

yelek-sir-yolu-modeli
yelek-sir-yolu-modeli
tig-isi-sir-yolu
tig-isi-sir-yolu
sirli-yol-tig-isi-ornek
sirli-yol-tig-isi-ornek
sirli-yol-orgu-modeli
sirli-yol-orgu-modeli
orgu-sirli-yol-model-yapimi
orgu-sirli-yol-model-yapimi
sir-yolu-ornekli-bayan-yelek
sir-yolu-ornekli-bayan-yelek

Sır Yolu Örgü Yelek Yapılışı–Türkçe örgü Yelek videosu

Başlangıç

2. Part Örnek devamı Yelek Yaka,Ön ve Koltuk kesimi detayları

Kol Kesimi-Sırt Kısmı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ DALGALI KARNABAHAR MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*