Menü Kapat

orgu-or-bitir-ajurlu-model-yapilisi

ÖR BİTİR AJURLU ÖRGÜ YAPILIŞI VİDEOSUAjurlu Ör Bitir örgü Şiş modeli yazlık örgü iplikleri ile örülen desenli çim modeli şeklinde yapılan iki şiş örgü modeli videolu tarifi.

Videolu 3 kız bebek örgüsü ve tarifleri görmek için de burada elbise, yelek ve Tulumdan oluşan model tariflerini de bugün sizlere sunduk, onları da buradan görmeniz mümkün.

Kızlara Tığla Kapşonlu Panço modeli yapmak istiyorsanız, yandan düğmeli, şapkalı bebek Panço tarifine de buradan ulaşabilirsiniz.

ajurlu-or-bitir-bebek-orgu-ornegi
ajurlu-or-bitir-bebek-orgu-ornegi

Ajurlu delikli desenlerden oluşan güzel bir örgü faaliyeti görüyoruz. örgünün her iki yanında ve başlangıcında Haroşa örgü tekniği uygulanmış.

Siz burada çevresini ve başlangıcında farklı bir örgü tekniği ile başlayabilirsiniz. Bu hali ile bebek battaniyelerin de ne kadar güzel duracağını Siz de gelebilirsiniz.

or-bitir-ajurlu-yelek-modeli
or-bitir-ajurlu-yelek-modeli

Bebek örgü ipleri ile yapılan gayet güzel çıtır çıtır bir örgü modeli görüyoruz, yapılışı çok zor olmayan kolay örgü deseni için bu model önerilir.

Modelin ilmek sayısı 9+1 yani 10 ilmek ve katları üzerinden hesaplanıyor. Ayrıca en son tüm ilmekleri hesapladıktan sonra 1 ilmek daha ilmeklerin üzerine koyuyoruz.

orgu-ajurlu-or-bitir-yapilisi-videosu
orgu-ajurlu-or-bitir-yapilisi-videosu

Örgü Ör Bitir ajurlu deseni tüm yazlık örgüler de, tüm bebek örgülerinde kullanılır. Aynı zamanda kışlık giysiler için kışlık iplikler ile Kışlık,mevsimlik örgüler içinde bu modeller değerlendirebilirsiniz.

Örgü Anlatımı Nesrince Örgüler Kanalına Aittir.Nesrin hanımın eline emeğine sağlık,Teşekkürler.

Ajurlu Ör Bitir Örgü Motifi Videosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir