Menü Kapat

orgu-2-sis-cam-desenli-patik-tarifi

ÖNÜNDE ÇAM DESENİ OLAN KADIN PATİK 2 ŞİŞ İLE



Ön taraftan 13 ilmek ile başlandıktan sonra 4 diş haraşo ördükten sonra ön taraftaki model konuluyor.Model orta ilmeğin her düz sırada sağdan soldan artırarak devam ediyor.

İstediğiniz Boya gelince alt tabanı örülüyor yan taraftan ilmekler alınıyor ve alt kısmı yapılıyor. Sonra Topuk yapılıp kenar oyası ile Patik örme sona eriyor.

Tüm bunlar için Beyaz ip Kartopu Flora – Siyah olan Tunç Dolyy marka ip- 2,5 numara 3 tane şiş .Süsleme için çengelli iğne 2 tane ayraç,makas ve Kenar oyası için Tığ.

ustu-cam-desenli-sisle-bayan-patik
ustu-cam-desenli-sisle-bayan-patik

Patik 37-38 numara Kadın Patik.Kenar oyası dikiş diker gibi üstten,alttan dikilerek yapılıyor.Tüm bu aşamalar hem anlatılıyor hem gösteriliyor.

Şiş örgü Patik Çeyizlik veya Hediye olarak sevdikleriniz için yapabileceğiniz şık bir Patik.Biraz daha küçük ya da Büyük ayaklar için yapacak olanlar yanları daha az örebilirler.

iki-sis-cam-desenli-orgu-bayan-patik
iki-sis-cam-desenli-orgu-bayan-patik

13 İlmek ile başlanan 2 Renkli Siyah ve Beyaz Çeyizlik Patik için yapan hanımın eline emeğine sağlık.Her zaman belirtiğim gibi emek ören hanımların Ben bu modelleri sayfam da severek sizler için paylaşıyorum.

AÇIK ÖRGÜDEN PONPONLU YENİ DOĞAN PATİK ÖRME

Açık Örgü Yeni Doğan Bebek Patik modeli resimden de göreceğiniz gibi ne artırma nede eksiltme hiç bir şey yapmadan dümdüz örülüp dikiliyor.Tarifini görebilirsiniz.

GENİŞ TARAKLI AYAKLAR İÇİN ÇOK RAHAT PATİK MODELİ YAPIMI

Taraklı Ayaklar için Patik Modeli Kadın Erkek Yetişkin Çocuk hepsine yapabilirsiniz. Rahat ve kullanışlı olmasının yanı sıra Kolay olduğunu sizde göreceksiniz.

Cam-desenli-2-sis-kadin-patik
Cam-desenli-2-sis-kadin-patik

Kenarları iğne ile yapılıyor ama  1 sıra trabzan yapıp Zincir çekip zinciri  bu aralardan geçirebilirsiniz.Zincirin ucuna basit bir tığ işi çiçek yaparsanız zincir Patik giyilirken çıkmaz.Kolay gelsin.

3 Comments

  1. Geri bildirim: AÇIK ÖRGÜ PATİK VARDI DA BİZ Mİ YAPMADIK DÜZ ÖR GİY | Nazarca.com

  2. Geri bildirim: KOLU AHUDUDU MODELLİ BEBEK HIRKASI TARİFİ | Nazarca.com

  3. Geri bildirim: | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir