El İşleri GENİŞ TARAKLI AYAKLAR İÇİN ÇOK RAHAT PATİK MODELİ YAPIMI

GENİŞ TARAKLI AYAKLAR İÇİN ÇOK RAHAT PATİK MODELİ YAPIMI

4070
genis-tarakli-ayaklara-patik-modeli
genis-tarakli-ayaklara-patik-modeli

Her Ayakta Bay,Bayan çok rahat ve kullanışlı olan bu Patik modelini Geniş Taraklı Ayakları olanlar özellikle yapmalı.Topuktan başla burundan bitir Patik Açık Örgü Patik örme modellerin den.

Taraklı Ayak Patik Modeli gerekli malzemeleri: Patik örülen 2 renk Patik iplerinden-Tığ kenar oyası için-makas-iğne- 3 numara Misinalı veya normal şiş.

Topuktan 50 İlmek ile başlanıyor.Şişe 50 ilmek atılıyor.İlk başında sonuna kadar 12+12 ilmek lastik olarak yapılır ortada kalan 26 ilmek haraşo yapılır.

Ayak boyunca örüldükten sonra ortadan sonlara doğru ilmek kapatmalar yapılır.Haraşo olan yer ayrı renk ile ya da Ayrı bir örnek ile yapabilirsiniz.

tarakli-ayaklar-nasil-patik-yapmali
tarakli-ayaklar-nasil-patik-yapmali

Haraşo olan kısım Patik yan ve tabanını oluşturuyor.Hemen Lastik yanlarına Burgu ya da saç örgüsü olmadı 1-2 sıra ara su yolu veya benzer bir örgü deseni de koyabilirsiniz.

Daha Büyük ya da Küçük Patikler için Burun kısmında Haraşo artırma yapılan yeri daha uzun ya da kısa örmeniz yeter.Patik Bay ve Bayan Açık Örgü Patik modellerinden.

tarakli-ayakli-bay-bayan-acik-orguden-patik-modeli
tarakli-ayakli-bay-bayan-acik-orguden-patik-modeli

Geniş Taraklı Ayaklar için Rahat Patik Modeli isteyenler çok oluyor.Onlara önerim 38-39 numara olan Patik modelini 50 ilmek yerine 54-56 ilmek başlayıp aynı uzunlukta örmeleri yeterli.

KUYRUKLU KELEBEK PATİK MODELİ ŞİMDİ BAŞLA AKŞAM BİTİR

Şimdi Başla Akşam Bitir o kadar Basit Patik modeli ile Patik öremeyen kalmasın dedik bu Kuyruklu Kelebek Patik Modelinin de Tarifini verdik.Resme tıklayın aynısını sizde yapın.

tarakli-sorunlu-ayaklara-kolay-gri-orgu-patik
tarakli-sorunlu-ayaklara-kolay-gri-orgu-patik

Nazarca Patik Modelleri ve Yapılışları işte bu linke tıklayıp Benzer örülen Bütün ve Tunus,Şiş Tığ Her ürü Her Yaşa uygun Patikleri yapım aşamaları ile birlikte kendiniz görün.

Taraklı Ayaklar için Patik yapılışı Videosu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz