AÇIK ÖRGÜ PATİK VARDI DA BİZ Mİ YAPMADIK DÜZ ÖR GİY
acik-orgu-duz-or-giy-kirmizi-dugmeli-patik

AÇIK ÖRGÜ PATİK VARDI DA BİZ Mİ YAPMADIK DÜZ ÖR GİY


Gerçekten Düşünüyorum da Bizim ilk Örgü Patik Yapmaya başladığımız da Hep ortadan artırılan Patikler vardı.Şimdi Açık Örgü Patik Modelleri ile Düz Ör Giy Patik Modelleri çok kolay.

Ne güzel dümdüz örüyorsun Ayağına geçirip Komşulara,Akrabalara bu Şık Patiğin ile havanı atıyorsun:). Benim gençliğimde Yaşlılar daha çok 5 şiş Çorap ve Patikler yapardı biz acemiler de Delikleri birbirini tutmayan Artırmalı,Kesmeli Patikler yapaya çalışırdık.

Başla Bitir Giy Acemi Patik Modeli yapılışı dediğim 2018 Yılı sonunda olduğu gibi 2019 Patik Modellerinde de artık Basit Patik Yapılışı adı altında bir Çok Model paylaşacağım yapıp hemen ayağımıza Sıcacık giyeceğiz.

acik-orgu-kirmizi-acemi-patigi
acik-orgu-kirmizi-acemi-patigi

Şimdi kimse kusura bakmasın ama Patik modelinin sayılarını yazarsam Kimse videoyu izleme ve bu modele emek veren Hanıma Büyük haksızlık yapmış olurum.

duz-orguden-yapilan-kirmizi-kadin-patik
duz-orguden-yapilan-kirmizi-kadin-patik

Hem Öyle Nerede Patik ,Örgü,Danteli,Oya videoları eskiden bunlar yoktu ki.Şunun şurasında 5 yıldır daha yeni,yeni Videolu El İşi Tarifleri yayınlanmaya başladı.

Örnek bulacağım,Örnek çıkaracağım diye Örgü bilenlerin peşinden elimiz de Tığla,Şişle az koşmadık :)Ama Artık Emekçi hanımlar Videolar ile bizleri bu Hizmeti benim de size sunduğum gibi Ücretsiz olarak sunuyorlar.Sizlerde Lütfen paylaşarak destek olun.

Patiğin yapılışından önce o kadar Açık örülen Patik Modellerinden bahsettim ki Hem onlardan hem bir kaç tane Bu güze Çam Desenli Patik yapılışı gibi modelleri de araya alayım istiyorum.

Rahat Patik Modeli olan Ayakları Taraklı Geniş Hanım ve Beyler için Bu model de Açık Şiş Örgü Patik örneği.

Kuyruklu Kelebek Patik Modeli bakmayın biraz detayı olduğuna.Yapılış videosunu izlemek yeterli.

Ya da Bu 40 Dakikada Patik Örmeyi öğreten bu Lastik ve Haraşo ile yapılan Modele bakın.Ne kadar Kolay değil mi?

kirmizi-acik-orulen-duz-kadin-patik
kirmizi-acik-orulen-duz-kadin-patik

Saya çok uzamasın diye ben de çok uzatmayayım şimdi bu modele bakalım.Diğerlerine Ya Tıkayıp bakın ya da Menüde Patikler yazan yazıya tıkayıp Hepsine bakın.

acik-or-giy-patik-modeli-kirmizi
acik-or-giy-patik-modeli-kirmizi

1 Ters 1 Düz Açık Örgü Kırmızı Bayan Patik videosunu izleyip Lütfen beğmenmeyi ve Paylaşmayı unutmayın.Desteğiniz benim için çok önemli..Kolay gelsin.

This Post Has One Comment

Bir cevap yazın