Örgü Modelleri OLUKLU BAYAN BOYUNLUK YAPIMI

OLUKLU BAYAN BOYUNLUK YAPIMI

1919
sis-isi-oluklu-cicekli-boyunluk
sis-isi-oluklu-cicekli-boyunluk

Şiş İle Bayan Boyunluk Modelleri-Evet Hanımlar şimdi de Nadire hanımın anlatımını yaptığı çok güzel Şiş İşi Dikişsiz Oluklu Boyunluk Modeli yapılışını Videolu Anlatımlı olarak öğreniyoruz.

Örgü Dikişsiz Çiçekli Boyunluk Modeli için 6 numara Misinalı Şiş gerekiyor. Misinalı şiş 1 metre boyunda olursa modeli daha rahat örebilirsiniz.

Boyunluk yapımı başlangıç için İlmekleri çoğaltabilmek için bir Tığ kullanmanız gereken Boyunluk 72 ilmek atılarak başlanıyor.Ancak daha geniş ve Örgü Salaş Boyunluklar için İlmek sayısını artırabilirsiniz.

dikissiz-oluklu-boyunluk-yapimi
dikissiz-oluklu-boyunluk-yapimi

Nadire hanım Her iki modeli de çok güzel yapmış. Boyunluk süslemek için bu Tuhafiyeler de satılan Çiçekler den bulamazsanız Örgü Çiçekler yapabilir ya da Çocuk Tokaların da bulunan Çiçekler ile Broş şeklinde takabilirsiniz.

Başka Boyunluk Modelleri de görmek isteyenler varsa o zaman Bere Boyunluk Takım model olan burada ki Baloncuklu Bere ve Boyunluk Bayan Örgü Takıma bakabilirsiniz.

Modern Örgü Tekniği ve modeli ile Dalga kıran Boyunluk modeli yapılışı için de buradan bakabilir ve baştan sona yapılışını izleyebilirsiniz.

Son olarak 50 Tane Boyunluk Modeli ve 3 Tane Bayan Boyunluk Modelleri için buraya bakabilir Boyunluk Örmek için daha çok Modelleri ve Boyunluk Fikirlerini görebilirsiniz.
Şişle Oluklu Boyunluk Videosu

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz