ÖRGÜ DALGA KIRAN BOYUNLUK TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI
orgu-dalga-kiran-boyunluk-bayan

ÖRGÜ DALGA KIRAN BOYUNLUK TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI


Örgü Modern Bayan Boyunluk Modeli yapılışı Türkçe videolu anlatımlı Tarifi ile Dalga Kıran Örnekli Boyunluk Yapımı.Şık ve Modern Örgü Bayan Boyunluğu için bu modeli izleyerek öğrenebilirsiniz.

Taş rengi bu yıl moda ve Işıl hanım buna istinaden bizlere hem güzel bir Taş Renkli Örgü Boyunluk ve Krem renk harika modelleri ile 2 Boyunluk olarak örneği sunmuş.

dalga-kiran-ornekli-boyunluk-yapimi
dalga-kiran-ornekli-boyunluk-yapimi

Dalga Kıran Örneği ile neler yapılır? buradan bakabilir bu örnek ile yapılan  değişik renk ve değişik iplikler ile Örgü Bayan Yelekleri, Örgü Pançolar,Örgü Bayan Montları,Örgü Atkı,Bere,Etol,Şal ve Hırka modellerine buradan bakabilirsiniz.

Dalga kıran modeli Boyunluk için Nako paris 1 yumak 5 veya 6 no şiş ile 1 yumak İplik kullanılmıştır. 6 Numara şiş ile 48 ilmek atılarak modele başlayabilirsiniz.

Çitlenbik Bebek Yeleği baştan sona 3-9 Aylık bebeler için Örgü Bebek Yeleği nasıl yapılır buradan hem izleyip hem birlikte örerek öğrenebilirsiniz.

2016 Örgü Bayan Yelek modelleri arasından seçilen Yeni 2017 Yelek örnekleri de bulunan 80 tane model 4 tane videolu Örgü Yeleklere buradan ulaşabilirsiniz.

dalga-kiran-modelli-boyunluk
dalga-kiran-modelli-boyunluk
orgu-tas-rengi-bayan-boyunluk
orgu-tas-rengi-bayan-boyunluk

Örgü Dalga Kıran Bayan Boyunluk Video

This Post Has One Comment

Bir cevap yazın