Örgü Modelleri TÜRKÇE VİDEOLU DALGA KIRAN ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI

TÜRKÇE VİDEOLU DALGA KIRAN ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI

522
DALGA-KİRAN-ORGU-MODELİ
DALGA-KİRAN-ORGU-MODELİ

Sevgili hanımlar Ramazan ayında hem boş vakitleri değerlendireceğiniz hem de çok şık örgüler örebileceğiniz harika bir model olan Dalga Kıran Örgü Modeli Yapılışını tavsiye ederim. Bu örneği yabancılar “Asian Spike Speichen”   ” Türkçe anlamı “Asya Başak Örgü Modeli” olarak biliyorlar.

Allah aşkına bakın şu güzelliklere.Dalga Kıran Örgü Desenleri ile neler örülür? size çok güzel Örgü Fikirleri verecek olan bu modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Hem bu Dalga Kiran Örgü örnekli modeller sizlere ne tür iplik kullanmalı fikir verecektir.

2016 Kışı için Örgü Hazırlığı düşünenler bu şık ve kolay Dalga Kıran Örgüsünü Örgü Palto olarak ya da Örgü Bayan Yelek olarak ta örebilirler. Atkı ve Bere takımlar hiçte azımsanmayacak kadar şık ve modernler.

Dalga Kıran Örgü Örneğine ait iki değişik kişiye ait örnek tarifi videolarını sayfa altında izleyebilirsiniz. Ancak Yeşil ip ile örülen Dalga Kıran Desenli örneği çok beğendim.Hem anlatım hem kullanılan ip çok iyi.

Bugün size Ramazan ayının ilk örgü modeli Türkçe Ajurlu Verev Örgü Modelini burada ki sayfa da paylaştım.Örgü Yazlıklar için Örnekler arıyorsanız bu güzel Şiş İşi Örgüler hoşunuza gidebilir.

Resimlere Tıkladığınızda Büyük boyutta  Dalga Kıran Örneği İle Neler Örülür Bakabilirsiniz.

Yeşil İpli Dalga Kıran Örgü Modeli Yapılışı

Farklı bir elden Dalga Kıran Örneği

4 YORUMLAR

  1. Merhaba bu dalga kıran örneği için kaç tane ip gidiyor acaba ve en uygun iplik hangisi olur yapmak için

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz