Dekorasyon OJE İLE DEKORE EDİLEN KADEHLER

OJE İLE DEKORE EDİLEN KADEHLER

559
oje-ile-dekor-yapilan-kadehler

Kadeh Boyama nasıl Yapılır? Desenli ve Renkli Bardaklara,Kadehlere sahip olmak için Tırnaklara sürülen Ojeler ile biraz Dekorasyon yaparak desenler yapabiliriz.

Bu uygulamayı Cam olan tüm nesnelerde ve yüzeyler de uygulayabilirsiniz. Simli ve Ebruli ojeler ile çok daha şık Kadehler yapabilirsiniz.

Daha önce sizlere Ebruli Bardak Altı Boyama tekniğini sunmuştum. Orada ki Bardak boyama çalışmasında da yine aynı malzemeler farklı bir teknikte kullanılıyor.

Düğünlerde siz de fark ettiyseniz Gelin ve Damat Kadehleri oluyor. Ve bu Kadehler Kurdele,sim vs ile süslenerek gelin ve Damada içecekleri bu süslü şık Kadehler içerisi de getiriliyor.

Bu arada Kadeh süslemek sadece bir örnek. Evinizde atmaya kıyamadığınız şekli çok hoşunuza giden Cam Kavanozları da bu şekilde değerlendirebilir hatta sonrasın da Mumluk olarak ta kullanabilirsiniz.

Kadeh süslemek için Kağıt Ped Bardaklar nasıl kullanılır burada ki Bardak Dekorasyon çalışmasında görebilirsiniz. Burada süslenen Bardaklar yine az önce bahsettiğim gibi Mumluk olarak kullanılıyor.

Viski Bardaklarını Simle Dekore edilişi şık Mumluk yapımı yine sizlere çok güzel yaratıcı fikirler çağrıştırabilir.

Cam Boyama teknikleri için Oje dışında Akrilik boyalar,Cam boyaları,Renkli bantlar gibi daha bir çok şeyden yararlana bilirsiniz.

Kolay Kadeh Boyama yöntemi nasıl olur? burada yine farklı bir teknik ve farklı malzemeler kullanıldığını görebilirsiniz.

Porselen Vazo boyama çalışmasında yine Oje farklı bir şekilde kullanılıyor. Resimli yapım aşamalarına buradan ulaşabilirsiniz.

oje-ile-dekor-yapilan-kadehler
oje-ile-dekor-yapilan-kadehler

oje-ile-dekor-yapilan-kadehler-3
oje-ile-dekor-yapilan-kadehler-5
oje-ile-dekor-yapilan-kadehler-2
Simli oje kullanırsanız daha şık olur. Kulak temizleme çubuğu ile Ojeyi Kadehe küçük dokunuşlar ile dokundurun
oje-ile-dekor-yapilan-kadehler-4
oje-ile-dekor-yapilan-kadehler-1

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz