Skip to main content


ogrencilere-basit-kolay-hayvan-boyama-sayfalari

ÖĞRENCİLERE KOLAY HAYVANLI BOYAMA SAYFALARI OKUL ÖNCESİ

Okul Öncesi,Ana okulu ve 1. Sınıf Boyama Sayfaları-Hayvanlı Şirin Boyama Resimleri küçük öğrenciler için Boyama Etkinliğinde kullanacakları Kolay Sevimli Hayvanların olduğu Resim Boyama Sayfaları.

Okulların açılmasına az kaldı ve Öğrencileri de düşünerek artık Öğrenciler için Kaynak çalışma sayfaları,Etkinlikler ve Faaliyetleri de paylaşma zamanı geldi.

Öğrenci Boyama Sayfaları küçük Öğrencilerin Yaratıcılık ve kalem tutma becerilerini geliştirirken aynı zamanda Öğrencilerin eklem gelişimi için de çok önemli.

Bunun bilincinde olan Öğretmenlerimiz ve Velilere bu resimlerin çıktılarını alarak Çocuklara istedikleri renklerde boyama imkanı sağlıyorlar.

1.Sınıfa geçen Öğrenciler içinde Rakamlı noktaları birleştirme sayfaları Matematik ders başlangıcı çalışmalarda çok etkili oluyor.

1.Sınıf Toplama Çıkarma Matematik Sayfaları renkli baskıları nedeni ile öğrenciler için daha keyifli olması sağlanarak öğrencilerin dikkat dağınıklığı engellenmiş oluyor.

Sevgiyi Çağrıştıran Kalpli Boyama Sayfaları ile şirin Hayvan görsellerin den oluşan Boyama Resimleri yine geçen yıllarda Öğrenciler için paylaşılmıştı.

Komik Geometri Boyama Resimleri ile hem eğleniyorlar hem Geometrik şekilleri öğrenmiş oluyorlar.

Boyama Şablonlarını Bilgisayara indirebilir ve Paint programı ile evde boyamasını isteyebilir ya da çıktılarını alarak daha keyifli Boyama Resim çalışma imkanı sağlaya bilirsiniz.

Rakamları Öğreten Boyama Resimleri Matematik Derslerin de görsel olarak çok kullanılıyor. Eğlenceli Matematik dersi ile öğrenciler Matematik dersini daha rahat öğreniyor ve öğrendikleri Rakamlar akılların da daha çok kalıyor.

Taşıt Boyama Sayfaları çocukların Motorlu Taşıtlarını tanımaları ve Araçların adlarını doğru öğrenmelerini hedefliyor.

Bayrak Boyama Resimleri daha çok Milli Bayramlar yaklaştığında öğrencilere verilerek Öğrencilerin Milli değerleri öğrenmesi ve uygulamasına yönelik olarak çocuklara Bayrak sevgisini aşılıyor.

Okul Öncesi Boyama Resimleri çocuklar için hazırlık döneminde hem zihinlerini dinç tutar hem Okula hazırlık için gereklidir.

Öğrenciler bölümünde her öğrencinin faydalanacağı değişik Kaynak çalışma sayfaları,Bilgiler ve Performans,Proje ödevleri için Kaynak çalışmaları Resimli açıklamalı olarak görebilirsiniz.

ogrencilere-basit-kolay-hayvan-boyama-sayfalari
ogrencilere-basit-kolay-hayvan-boyama-sayfalari

Resimlere Tıklayarak Devamına Bakabilirsiniz.

Benzer Yazılar:

EVDE KARTPOSTAL YAPILIŞI
Eskiden Yılbaşlarında,Bayramlarda,Özel günlerde Birbirlerimize Hep Kart Yollardık.Malesef Artık Teknolojininde Faydalarından Yararlanarak Sevdiklerimize özel Günlerde Kart Postal Göndermeyi Bıraktık.Ama Ben Çocuklarımıza Bir Nebzede Olsa Evde Sevimli Bir Kartpostal Yapabilmeleri için güzel bir örnek sunucam.buyrun. Öncelikle ...
EL SOKMALI ,EN KOLAY TAVŞAN EL KUKLASI YAPILIŞI
Ek Kuklası Yapımı Ana okuluna ve ilkokul 1. ve 2. sınıfa giden öğrencilerin aileleri de çok iyi bilirler ki öğretmenler evde kukla yapınız ödevini verdiğinde evdeki telaşı. Çocuklarımızla beraber en güzel kuklayı nasıl yaparız,Nelerle kukla ...
KUŞ ÇİZMEYE NERESİNDEN BAŞLANIR
Son bir haftadır çocuklar için kolay resim çizme resimleri paylaşmadığımı farkettim. Daha öncede sizler için yine civciv gibi minik sarı bir ayakta duran kuş nasıl çizilir paylaşmıştım fakat burdaki kuşumuza kanatları açık ve ...
KAĞIT TABAKTAN YILBAŞI AĞACI YAPILIŞI
Sevimli  Miniklere Dilek Teyzeleri Bugünde Kağıt  Tabaktan Noel Ağacı yapmayı göstereceğim.Okul öncesi ve İlköğretim  okulundaki miniklerimiz bu tarz etkinlik yapmayı çok seviyorlar.Aslanda evdede çocuklarımızın yaratıcılıklarını geliştirmek,el becerilerini kazanmaları,ve kendilerine özgüvenleri olması açısındanda çok ...
ANNELER GÜNÜ HEDİYESİ KAĞIT ZAMBAK ÇİÇEK YAPILIŞI
Anneler günü hediyesi ne alayım? Gördüğüm en güzel Kağıttan yapılan Zambak Çiçeklerinden bir tanesi. Çiçek güzel olduğu kadar yapılış tekniği de çok ilginç. Beyaz A4 kağıdının üzerine el şekli çizilerek yapılan güzel Zambakları Annenize ...
ÇOCUKLAR İÇİN ŞİRİN BOYAMA SAYFALARI
Okullar açıldı ve artık Öğrenciler için Sevimli güzel Boyama Resimleri de paylaşmak istiyorum. Çocuklar için Kolay Boyama Sayfalarını Hayvanlı ve sevimli olanlardan seçtim. Kuru boya veya Pastel boya kullanarak kullanılan Boyama Resimlerini bazı Hobi ...
ÇAM KOZALAKLARINDAN ŞİRİN HAYVANLAR
Çam kozalaklarının içindeki fıstıklarını yer dışındaki kozalağı genelde kışın sobada yakarız. Fakat burda bu çam kozalaklarıyla çok eğlenceli etkinlikler yapmışlar. Sizinde evinizin çevresinde çam ağaçları varsa onların kozalaklarından şirin hayvanlar yapabilirsiniz. Hatta ödevlerinizdeki ...

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “ÖĞRENCİLERE KOLAY HAYVANLI BOYAMA SAYFALARI OKUL ÖNCESİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir