Öğrencilere ÖĞRENCİLERE KOLAY HAYVANLI BOYAMA SAYFALARI OKUL ÖNCESİ

ÖĞRENCİLERE KOLAY HAYVANLI BOYAMA SAYFALARI OKUL ÖNCESİ

2985
ogrencilere-basit-kolay-hayvan-boyama-sayfalari

Okul Öncesi,Ana okulu ve 1. Sınıf Boyama Sayfaları-Hayvanlı Şirin Boyama Resimleri küçük öğrenciler için Boyama Etkinliğinde kullanacakları Kolay Sevimli Hayvanların olduğu Resim Boyama Sayfaları.

Okulların açılmasına az kaldı ve Öğrencileri de düşünerek artık Öğrenciler için Kaynak çalışma sayfaları,Etkinlikler ve Faaliyetleri de paylaşma zamanı geldi.

Öğrenci Boyama Sayfaları küçük Öğrencilerin Yaratıcılık ve kalem tutma becerilerini geliştirirken aynı zamanda Öğrencilerin eklem gelişimi için de çok önemli.

Bunun bilincinde olan Öğretmenlerimiz ve Velilere bu resimlerin çıktılarını alarak Çocuklara istedikleri renklerde boyama imkanı sağlıyorlar.

1.Sınıfa geçen Öğrenciler içinde Rakamlı noktaları birleştirme sayfaları Matematik ders başlangıcı çalışmalarda çok etkili oluyor.

1.Sınıf Toplama Çıkarma Matematik Sayfaları renkli baskıları nedeni ile öğrenciler için daha keyifli olması sağlanarak öğrencilerin dikkat dağınıklığı engellenmiş oluyor.

Sevgiyi Çağrıştıran Kalpli Boyama Sayfaları ile şirin Hayvan görsellerin den oluşan Boyama Resimleri yine geçen yıllarda Öğrenciler için paylaşılmıştı.

Komik Geometri Boyama Resimleri ile hem eğleniyorlar hem Geometrik şekilleri öğrenmiş oluyorlar.

Boyama Şablonlarını Bilgisayara indirebilir ve Paint programı ile evde boyamasını isteyebilir ya da çıktılarını alarak daha keyifli Boyama Resim çalışma imkanı sağlaya bilirsiniz.

Rakamları Öğreten Boyama Resimleri Matematik Derslerin de görsel olarak çok kullanılıyor. Eğlenceli Matematik dersi ile öğrenciler Matematik dersini daha rahat öğreniyor ve öğrendikleri Rakamlar akılların da daha çok kalıyor.

Taşıt Boyama Sayfaları çocukların Motorlu Taşıtlarını tanımaları ve Araçların adlarını doğru öğrenmelerini hedefliyor.

Bayrak Boyama Resimleri daha çok Milli Bayramlar yaklaştığında öğrencilere verilerek Öğrencilerin Milli değerleri öğrenmesi ve uygulamasına yönelik olarak çocuklara Bayrak sevgisini aşılıyor.

Okul Öncesi Boyama Resimleri çocuklar için hazırlık döneminde hem zihinlerini dinç tutar hem Okula hazırlık için gereklidir.

Öğrenciler bölümünde her öğrencinin faydalanacağı değişik Kaynak çalışma sayfaları,Bilgiler ve Performans,Proje ödevleri için Kaynak çalışmaları Resimli açıklamalı olarak görebilirsiniz.

ogrencilere-basit-kolay-hayvan-boyama-sayfalari
ogrencilere-basit-kolay-hayvan-boyama-sayfalari

Resimlere Tıklayarak Devamına Bakabilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz