Öğrencilere ÇOK ŞİRİN ÇOCUK RESİMLİ RAKAM ÖĞRENME BOYAMA SAYFALARI

ÇOK ŞİRİN ÇOCUK RESİMLİ RAKAM ÖĞRENME BOYAMA SAYFALARI

6464
sevimli-rakam-boyama-resimleri-okul-oncesi-nazarca

Anaokulu,Okul Öncesi ve İlköğretim 1. sınıf Öğrencileri için Çok Şirin Çocuklu Görseller den Rakamları Öğrenme ve Boyama Sayfaları.

Önümüzdeki sezonda okula başlayacak minikler için hem boyarken hem sayıları,rakamları öğrenebilecekleri sayfalar umarım işinize yarar.

Üzerlerinde çok sevimli çocuk figürleri olan bu sayfalara minikler bayılacaklardır. Rakamları Öğreniyorum sayfaları onların çok daha kısa bir sürede sayıları öğrenmesine Rakamları tanımasına yarar sağlayacaktır.

Çocukların sıkılmaması için böyle güzel şirin resimlerin etkisi büyük oluyor. Sitemizde Okul Öncesi eğitimde kullanabileceğiniz Çizgi Çalışmaları, Kes Yapıştır Sayfaları, Noktaları Birleştir Sonra Boya Resimleri ile daha kolay öğrenebilirler.

Öğretmenlerimizin çıktılarını alıp kaynak olarak kullanabilecekleri bu Rakam Öğrenme Çalışmaları Anne ve Babalar da çocuklarına kullanmak üzere tarayıcıdan çıkartarak kullanabilirler.

Özellikle Yaz Tatilinde yolculuk yapacak olan Aileler uzun yolculuklara çıkarken bu resimleri ve bir kutu boya kalemi yolculuk esnasında çocuğunuzun keyifli sizinde rahat bir yolculuk yapmanızda çok yardımcı olacaktır.

Sitemizde Öğrenciler Kategorisinde her yaştaki Öğrencilerin faydalanabileceği Proje ve Çalışma sayfalarına bakabilirsiniz.

sevimli-rakam-boyama-resimleri-okul-oncesi-nazarca
sevimli-rakam-boyama-resimleri-okul-oncesi-nazarca

sevimli-rakam-boyama-resimleri-okul-oncesi-nazarca-4
sevimli-rakam-boyama-resimleri-okul-oncesi-nazarca-3
sevimli-rakam-boyama-resimleri-okul-oncesi-nazarca-2
sevimli-rakam-boyama-resimleri-okul-oncesi-nazarca-5
sevimli-rakam-boyama-resimleri-okul-oncesi-nazarca-1
sevimli-rakam-boyama-resimleri-okul-oncesi-nazarca
sevimli-rakam-boyama-resimleri-okul-oncesi-nazarca-8
sevimli-rakam-boyama-resimleri-okul-oncesi-nazarca-9
sevimli-rakam-boyama-resimleri-okul-oncesi-nazarca-10

2 YORUMLAR

  1. çok güzel paylaşımlar fakat bizler bunlardan faydalanamıyoruz.çünkü indirme dosyanız olmadığı gibi kopyalamayıda engellemişsiniz.yani paylaşımlarınız sadece bakmalık olmuş.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz