NOKTALARI BİRLEŞTİR BOYA 1. SINIF VE OKUL ÖNCESİ SAYFALARI


Öğrencilere

Aslında Eylül aylarında paylaşmayı düşündüğüm Noktaları Birleştir Boya 1. Sınıf ve Okul Öncesi Sayfalarını erken paylaşmaya karar verdim.

Sebebine gelince bu önümüzdeki sezon Anaokuluna başlayacak olan öğrenciler yaz tatili boyunca bu şirin resimlerden oluşan noktaları birleştir Boya sayfalarını kullanabilsinler diye.

Böylelikle yaz tatili boyunca çocukların el eklemleri gelişir kalem kavrama yetenekleri artar. Okullar Eylül ayında açıldığı zaman Öğretmenlerimizde isterlerse kaynak olarak kullanabilirler.

Anaokulu ve İlköğretim Öğrencileri için çizgilerin üstünden gitme,noktaları birleştirme, kes yapıştır gibi faaliyetler yaratıcılıklarını artırmak kadar ellerini doğru kullanabilme yetilerini geliştirir.

Zaten bu tarz şeyleri özellikle Boyama işini çok seven çocuklar noktaları birleştirdikleri zaman ortaya çıkan şirin görseli kendileri çizmişler gibi hissediyor ve keyifle boyuyorlar.

Sitemde Anaokulundan Üniversite öğrencilerine,Meslek eğitimden Tekstil öğrencilerine , Çocuk gelişimi üzerine , Müzik üzerine okuyan bütün öğrenciler için faydalı resimli anlatımlı Projeler var.

Sitemizde olmasını istediğiniz şeyleri alttaki yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Resimleri daha büyük görebilmek için üzerilerine tıklayınız lütfen.

 

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir