oglanlara-ayili-kizlara-tavsanli-bere


OĞLANLARA AYILI KIZLARA TAVŞANLI BERE YAPILIŞLARI

Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi

Oğlan Çocuklara Ayılı Şapka Kız Çocuklara Tavşanlı Şapka Tarifleri-Her İki Sevimli Berenin de yapılışı ile Kardeşlere Şirin Hayvanlı Bere Modeli yapımı.

Özellikle 1-5 yaş arası çocuklar böyle şirin değişik Hayvan Figürlü Berelere bayılıyorlar.Ben de Annelere Fikir olsun diye 2 model birden paylaşmak istedim.

İsterseniz Bere modellerini aynı yapıp Göz,Kulak,Ağız ve Burunları değişik yaparak başka Hayvan Figürü Şapkalar da yapabilirsiniz. Ben Sayfada bir kaç örnek daha göstereceğim.

erkek-cocuklara-ayicikli-tig-isi-sapka-yapilisi
erkek-cocuklara-ayicikli-tig-isi-sapka-yapilisi

Ayılı Oğlan Beresi için Gerekli Malzemeler: 2,5- 3 Yaş için Ayıcıklı Erkek Beresi için Himalaya Everday Baba Lüx ve Kartopu Ana Kuzusu İpi- 2,5 numara Tığ- Ayınız Yüzünü yapmak için Kırmızı ve Siyah az ip.

Bu Yaş Örgü Oğlan Bereleri için Baş çevresi 50 cm.Buna göre zincir çekiliyor.Ölçü için Mezura olmayan baş çevresinin ölçülerine göre zincir çekilir.

kiz-cocuklarina-tavsanli-tig-isi-sapka-tarifi
kiz-cocuklarina-tavsanli-tig-isi-sapka-tarifi

Tavşanlı Kız Beresi için Malzemeler: 1,5-2 yaş Arası Tavşan Bebek Şapkası için Alize ip- 2,5 numara Tığ-Saçaklı Kirpik İp-Mavi-Siyah ve Beyaz Yüz için az ipler-Biraz Elyaf Kulaklar için-

1,5- 2 Yaş Tığ işi Kız Beresi çevresi 45 cm boyu 10 cm oluyor.Her yaş için 2-3 zincir artırmak ya da azaltmak yeter.Ancak yinede başını ölçün ona göre zincir çekin.

Kız Bebek Tavşanlı Bere Videosu

Şimdi bir kaç tane Yine Yapım aşamalı Çocuk Şapka modellerinden şirin,Güzel ve Kolay modellerden bir kaçına bakalım.

1-3 YAŞA KADAR KARDAN ADAMLI BERE ATKI TARİFİ

1-3 Yaş  Yaş Kardan Adamlı Bere Modeli de Hem Kış için hem çocukların çok sevdiği Kardan adam ile Atkısı birlikte yapılıyor.

ÖRGÜ ÖRÜMCEK ADAM KAR BERESİ YAPIMI

Örgü Örümcek Adam Kar Beresi 1-6 yaş yaşına kadar çocukların çok sevdiği Kahramanın bu Kar Beresi çok istek almıştı. Bere 3-10 Yaş arası olabilir.

KULAKLI BAYKUŞLU BEBEK BERE TARİFİ

Şişle yapmak isterseniz o zaman bu Kulaklı Baykuşlu Bere Tarifi tam size göre. Şiş örgü Bereyi düz örüp yüz ifadelerini ve kulakları değiştirip yine Başka Hayvan Figürleri örgüler ile yapabilirsiniz.

ÖRGÜ GEYİKLİ ŞİRİN BERE YAPIMI

Örgü Geyikli Şirin Bere yapılışı göreceğiniz bu model Tam da Yeni yıla girmeye az kala Örgü Yılbaşı Beresi için yapabilirsiniz

BAŞTAN SONA ANLATIMLI ÖRGÜ SİPERLİ BEBEK BERE MODELİ

Abiler ve Ablalar için Bere modelleri verdik.Şimdi Evdeki Bebekler için Tam Detaylı Örgü Siperli Bebek Beresini de ona yapabilirsiniz.

AKORDİYON ÖRGÜ ÇOCUK BERESİ

Geçen yılın en çok bakılan ve yapılan 1. Beresi Siperli Bere 2. Bere de bu Akordiyon Örgü Çocuk Beresi olmuştu.

FÜME PATLAMIŞ MISIR MODELLİ BATTANİYE YAPIMI MOTİF BİRLEŞTİRME

Son olarak Bu Modele geçmeden önce Patlamış Mısırlı Bebek Battaniyesi yapımı ve Motif birleştirme Tam anlatımlı Battaniye modelini göstereyim.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “OĞLANLARA AYILI KIZLARA TAVŞANLI BERE YAPILIŞLARI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir