Örgü Modelleri Bebek Örgüleri KEDİ BAŞI ŞEKLİNDE BEBEK ŞAPKA YAPIMI

KEDİ BAŞI ŞEKLİNDE BEBEK ŞAPKA YAPIMI

7226
tigla-bebeklere-kedi-sapkasi
tigla-bebeklere-kedi-sapkasi

2 -2,5 Yaşa Uyumlu Kedi Başı Şeklinde Şapka Yapılışı-Tığ işi Kedi Bereyi daha Ufak Bebeklere ya da 4-5 yaş Çocuklara kadar büyütebilirsiniz.

Trabzan örneği ile başlanarak artırma işlemi istenilen sayıya ulaştığında aynı sayıda ilerleyerek Bere kenarında bitirilir.

Kulakları elde yapılır ortalayarak tepede dikilir.Kedi Yüzü için Tığla çeşitli yuvarlak Motifler ile Gözler,Burun ve ağız yapılır.Kedi bıyığını dikiş ile bitirilir.

kedi-basi-seklinde-bebek-beresi
kedi-basi-seklinde-bebek-beresi

Alize Baby Best İpler- 4 numara 2,5 ml Tığ-Dikiş iğnesi.Sihirli halka içine 12 tane trabzan yapılarak Berenin üzerinden başlanır. Şapkayı büyütmek ve şapka formunu verebilmek için 2. sırada her trabzan içine 2 tane trabzan yapılır.

OĞLANLARA AYILI KIZLARA TAVŞANLI BERE YAPILIŞLARI

Oğlanlara Aylı Kızlara Tavşanlı Bere Yapılışı için resme tıklayıp 2 Bere modelinin daha yapım aşamalarına bakabilirsiniz.

tigla-hayvan-figurlu-bere-tarifleri-modelleri
tigla-hayvan-figurlu-bere-tarifleri-modelleri

Artırmalar Yapılan Bebek ya da Çocuk başına göre olduktan sonra artık artıra yapmadan gerekli uzunluk ta yapılır bitirilir.

kulakli-kedi-beresi-yapimi
kulakli-kedi-beresi-yapimi

Videoda tüm detayı ile Kedi Bere Yapılışı bizlere Suzan hanım tarafından gösteriliyor.Suzan hanıma bizlere Suzanın Elişi Dünyası kanalından sunduğu bu güzel Şirin Kedili Şapka için Teşekkürler.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz