mese-palamudu-suslu-bebek-patik


MEŞE PALAMUDUN DAN BEBEK PATİK YAPILIŞ VİDEOSU

Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları, Patikler

Meşe Palamutlu Bebek Patik Videolu Yapılışı. Örgü süsü Meşe Palamudu modeli ve renkleri ile 1 yaşa kadar Bebek Patik Tarifi.

Taban kısmı 12 cm olan 1 Yaşa eşe Palamudu Bebek Patik Videosu ile İzleyin yapın.Oldukça çabuk,Pratik Kolay olsun Şirin Bebek Patiği isteyenlere öneririm.

Patiği büyük yapmak için de Tabanı biraz daha büyük yapabilirsiniz. Bunun İçin Patik Taban Ayak Ölçüsü ya da Bebeğin kullandığı Patikler den birine göre ölçebilirsiniz.

pratik-mese-palamutlu-bebek-patik-videosu
pratik-mese-palamutlu-bebek-patik-videosu

Tığ ile yapılan Meşe Palamutlarını sadece Patik değil Bebek Örgülerin de Battaniye Desen ya da Kenarlarına.Yelek ve Hırka Bağcık uçlarına da kullanabilirsiniz.

ÖN PATI ÇİFT KAT TERS ÖRGÜ BEBEK YELEK ANLATIMI VE VİDEOSU

Ön Patı Çift Kat Bebek Yelek Yapılışı için de buraya tıklayıp bakabilirsiniz.

mese-palamutlu-bebek-patik-yapilisi
mese-palamutlu-bebek-patik-yapilisi

3 Renk Patik ipi- 3 tane 3 numara Şiş. 3. şiş Bilek bölümünü birleştirmede işinizi kolaylaştıracaktır.Tığ Meşe palamudu yapımı için.

KEÇE VE MEŞE PALAMUDUNDAN HARİKA SÜSLER

Keçeden Süs Meşe Palamudu Yapılışı. Burada Meşe Palamudu Keçeden nasıl yapılır? Ev Dekorasyonun da nasıl kullanılır? başka bir alışma da görebilirsiniz.

mese-palamudundan-patik
mese-palamudundan-patik

yeşil renk ile 40 İlmek atarak başlayın. Tabandan başlanarak bileğe doğru örülür.Detaylı Videolu açıklamaya bakabilirsiniz.

mese-palamudu-bebek-patik
mese-palamudu-bebek-patik

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “MEŞE PALAMUDUN DAN BEBEK PATİK YAPILIŞ VİDEOSU”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir