ÜRKEK ADIMLAR ŞİRİNLİK ABİDESİ BEBE PATİĞİ VİDEOSU
sisle-urkek-adimlar-sirin-bebek-patigi

ÜRKEK ADIMLAR ŞİRİNLİK ABİDESİ BEBE PATİĞİ VİDEOSU


1 Yaş 12 Ay 18 ay arası Ürkek Adımlar Bebek Patiği oldukça Şirin. Yapılış videosu ile Bebeğinizin ilk adımların da 1,5 yaşına kadar giyebileceği El ile örülen Patik Tarifi.

Son derece kolay ve kullanışlı Bebek Ayak Patiklerini Usta Hanımlar bir çiftini 1 saatte Acemi hanımlarda 2 saat için de hemen yapabilirler.

Yaz geldi Patik yapmaya ne gerek var? diyenler yoktur umarım. Ziraa Patikler sadece inik ayakları ısıtmak için değil ayaklarını betondan ve ayaklarına batacak cisimlerden de korur.

urkek-adimlar-bebek-patik
urkek-adimlar-bebek-patik

Ben çok küçük Bebeklere Ev ve kapalı ortalarda sık,sık Ayakkabı giydirilmesi taraftarı değilim. Düşünün biz Yetişkinler bile Ayakkabıları çıkardığımız da Derin bir Ohh ekiyoruz.

Bebeklerin ayaklarının rahat hava alması yumuşak ve kaymayan bir Bebek Patiği ile desteklenesi bana göre daha sağıklı. He Renk,renk her kıyafete ayrı model Bebe Patikleri çok kolay yapılır.

pembe-dugmeli-kurdeleli-kiz-bebek-patik
pembe-dugmeli-kurdeleli-kiz-bebek-patik

Renginin Pembe olduğuna takılmayın.Kız ya da Erek Bebeklere her renk ile modeller gayet yapılır. Kurdele ve üstüne düğme ile süsleme Hazır Örgü Patik görünümü kazandırmış.

kullanisli-ve-kolay-bebe-patikler
kullanisli-ve-kolay-bebe-patikler

Bilek yüksekliğini istediğiniz kadar uzatabilir hatta Çorap Patik olarak ta kullanabilirsiniz. Kullanılan Malzemeler: Nako elit baby ip 3 numara Şiş


Kolay Bebek Patikleri ve Yapılışını gösteren Tarifler için Diğer Modeller. Görmek istediğiniz Model resmine Tıklayınız

Meşe Palamudu Bebek Patik Yapımı

40 İlmekle Başlayan Bebek Patik Yapımı

51 İlmekli Bebek Patiği Modeli Yapımı

Selanik Örnekli Açıklamalı Bebek Patiği Yapılışı

Yapraklı Bebek Patik Videosu için Tıklayınız

Şirine Bebek Patik Yapımı

This Post Has One Comment

Bir cevap yazın