MEHTAPLI GECEDE GELİN DAMAT SABUN LİFİ TARİFİ

mehtapli-gecede-gelin-damat-sabun-bezi-lifi
mehtapli-gecede-gelin-damat-sabun-bezi-lifi

Klasik Gelin Damatlı Lif modellerinden çok farklı Mehtaplı gecede Yıldızların Altında Gelin Damat Sabun lifi baştan sona Videosu ile Anlatımlı Yeni Lif modeli yapımı.

Örgü Tığ işi Gelin Damat Lifi için 3 renk ip kullanılmış.Mehtaplı bir gece gibi görünmesi için Mavi lif ipi ile ağırlıklı olarak çalışılmış.

Gelin ve Yıldızlar için Beyaz Lif ipi Damat ve Gelinin bedeni için de Gölge şeklinde gözükmesi için Siyah ip kullanılmış. 20 Fıstık üzerine kuruluyor 21 sıra fıstık olduğunda Kare Lif bitiriliyor.

orgu-gelinli-damatli-yildizli-sabun-lifi
orgu-gelinli-damatli-yildizli-sabun-lifi

Damatlı Lif modeline başlarken 7 numara Tığ ile 2 katlı Mavi iple başlayıp 3 zincir çekin ortadaki zincire batarak fıstık yapın onun üzerine de 3 lü fıstık şeklinde bu şekilde 20 fıstık yapın 21 . Fıstık yana geliyor.Videoda detayları görebilirsiniz.

Günün Şiş Örgüleri paylaşımlar içinden Akşam yayınladığım Fırfırlı Örgü Bebek Takımı olan Etek,Hırka ve Patik ile 3 ‘lü Bebe Takımı Örgü yapılışı burada.

Bebeklere Keseli Sabun Lifleri çok kullanışlı oluyor hem şirin hem Keseli Sabun Bezi Lif modeli için Miki Fare Banyo lifi yapımı da burada.
Yıldızlı Gecede Gelin Damat Lifi Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*