Örgü Modelleri MATEM HAVASINDAN KAÇIŞ TIĞ OYASI TÜLBENT MODELİ

MATEM HAVASINDAN KAÇIŞ TIĞ OYASI TÜLBENT MODELİ

1093
matem- havasindan-kacis-oyasi
matem- havasindan-kacis-oyasi

Siyah Giysiler ve Örtüler kullananlara “Bu ne? Matem havasına bürünmüş sün” derler ya İşte Siyah Yazmalara Böyle iç açan neşe veren Çiçekli Tığ Oyaları ile istediğiniz zaman Severek kullanacağınız Çiçekli Renkli Oyalı Siyah Baş örtü modelleri yapabilirsiniz.

2 sıralı Siyah yazma oyası modelinin çok benzerini geçen gün Rüzgarda Savrulan Çiçek Oyaları çalışmasın da çok benzerini görmüştük. Çiçekleri ve ara oyası biraz daha farklı olan bir modeli.

Oyalı Yazma Tarifleri için de burada ki İplik Oyası Çeyizlik Kenar Modelini sizlere önereceğim.Kolay ve Güzel Oyalar sevenler beğenecektir.

matem-havasindan-cicekli-siyah-yazmaya
matem-havasindan-cicekli-siyah-yazmaya

Nazarca Takipçileri Oyalar kadar Örgülere de sayfam da yer verdiğimi bilirler.Hem onlara hem Baykuşlu Erkek Bebek Yelek yapmak isteyenlere burada ki 1 Yaşa kadar olabilecek Erkek Bebek Şiş Yelek yapılışını görebilirsiniz.

Yazma modeli 2. sorası sizi biraz uğraştıracak.Her Çiçek motifini ayrı renkte yapsanız aynı renkler ile de yapsanız ip koparmanız gerekiyor.Ama modelin yapılacak zahmete değdiğini düşünüyorum.

Başlarını örtmeyenler için Siyah Kıyafetler ile harika uyum sağlayan Oyalı Fularlar yapabilirsiniz.Bu Oyalı Tülbentleri Boyunlarına farklı şekillerde bağlayanlara çok yakıştırıyorum.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz