tig-isi-kutucuklu-kelebek-bebek-battaniyesi


KUTULU KELEBEKLİ TIĞ İŞİ BATTANİYE MODELİ


Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler, Tığ İşi

Küçük Kutular içinde Kelebek Motifli Tığ işi Bebek Battaniyesi Modeli.Türkçe videolu Anlatımlı Battaniye Modeli yapım aşamaları.

Sevgili Arzu hanımın anlattığı ve yaptığı Kelebek örnekli Mevsimlik Bebek Battaniyesini Kışlık olarak kullanacak olan hanımlar Yünlü bir iple yapabilir ya da File Tığ işi ile astarlayabilirler.

kelebek-kutucuklu-battaniye-ornegi
kelebek-kutucuklu-battaniye-ornegi

3 kutu üzerine kurulu Örnek anlatımı için Arzu hanımın da tavsiye ettiği gibi 5 ya da 8-9 kutulu battaniye Modeli yaparsanız daha kullanışlı olur.

Bu arada Arzu hanı o kadar Güzel örnek anlatımı yapıyor ki Hiç örmeden Örneği anlayabiliyor İnsan.4-5 yıldır Sevgili Arzu hanımın videolarını izni ile severek sizler için paylaşıyorum.

Sabaha karşı erken saatlerde sizler için yayınladığım Yapraklı Örgü Lif Modeli ve Nazar Boncuklu Tunus Patik modeli ile Tek Şiş Tunus Patik modelleri ve yapılışlarına bakabilirsiniz.
Kutulu Kelebekli Battaniye Videosu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 thoughts to “KUTULU KELEBEKLİ TIĞ İŞİ BATTANİYE MODELİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir