KURDELEDEN İNCİLİ TIĞ OYASI TARİFİ

incili-kurdeleli-tig-oyasi-tarifi
incili-kurdeleli-tig-oyasi-tarifi

Organze Kurdele ve İnciler ile Tüllü, Boncuklu Tığ Oyası Yapılışı için Videolu açıklamayı izleyerek Değişik ve Çeyizlik Tığ Oya Modeli.

Organze Tül Kurdele ve İncili Oya Modelini yapmak için gerekli malzemeler: 1 cm eninde Pembe kenarları simli Organze Kurdele-Yeşil renk 2 cm genişliğinde Organze Kurdele-3ml genişliğinde İnci Boncuklar-Yeşil Renk Oya ipi (Kurdele ile aynı renklerde olursa daha güzel olur)-22 No Tığ

organze-tul-kurdeleli-incili-tig-oyasi
organze-tul-kurdeleli-incili-tig-oyasi

Hem Havlu Kenarılarına hem Yazmalara yapabileceğiniz Oya Örneğin de ki Kurdele bölümü size çok büyük gelirse 5 inci yerine 2-3 inci ile de yapabilirsiniz.

İlk Olarak Pembe Kurdeleli Boncuklu Çiçekler yapılacak.Akabinde Yeşil Kurdele ile Çiçek Altı Yapraklar ve Ara örnek ile Tığ yardımı ile Yazma kenarına tutturulacak.

Daha Kolay ve az malzemeli Oyalar için de Tek Renk iplikli Sıralı Tığ Oyası modeli de burada.

Boncuklu Kurdeleli Oya Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. KARANFİL TIĞ OYASI TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*