PEMBE TEK RENK SIRALI OYA TARİFİ

pembe-tek-sira-yazma-kenari-tig-isi-oya
pembe-tek-sira-yazma-kenari-tig-isi-oya

Arda Yeni öğrenen ve Sade Tığ Oyalarına gönül verenler için Videolu Sıralı Pembe Tığ Oyası Tarifi ile Oya Yapmayan kalmayacak.

Siz kendi Yemeni ya da Yazma ne için yapacaksanız ona uyumlu Oya ipi ile başlayabilirsiniz ama Tığ için 21-22 numara Tığ gerekir.Derya hanım 22 numara Tığla anlatıyor.

pembe-tek-sirali-yazma-oyasi-kenar-modeli
pembe-tek-sirali-yazma-oyasi-kenar-modeli

İlk olarak normal Tığ battı Yazma Kenarı yapılır. İlk sırada başlarken İlk Tığ battıya girelim ilk 3 zincir çekelim Tığ battının ipini sabitleyelim.

Sonra tekrar aynı Tığ battıya girelim 4 tane yan yana trabzan yapalım şimdi 2 zincir araya 1 kutu atlayıp 2. kutuya yine 4 tane trabzan yapalım.

Örümcek yapalım üzerine çok küçük bir örümcek daha yapalım ve tekrar toplam 3 tane minik Örümcek yaptıktan sonra 3 kutu atlayın 4. kutuya 4 tane trabzan yapın.

Tek Sıra Oya Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. KURDELEDEN İNCİLİ TIĞ OYASI TARİFİ | Nazarca.com
  2. 1 SIRADAN KIRMIZI OYA MODELİ TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*