Örgü Modelleri KÜÇÜK PETEKLİ ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VE VİDEOLU ANLATIMLIDIR

KÜÇÜK PETEKLİ ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VE VİDEOLU ANLATIMLIDIR

761
kucuk-petek-orgu-modeli
kucuk-petek-orgu-modeli

Petekli Örgü Modelleri dendiğinde İnternet ve Facebook Örgü Modellerinden bulacağınız bir çok Tek renkli ve 2-3 Renkli Örgü Modelleri var.Ama bu Küçük Petekli Örgü Modeli onlardan biraz daha farklı oldukça çıtır ve her örgü modeli için her yaşa uygun Örgüler örülür şık bir Örnek.

Sevgi hanım bu örneğin daha önce bize bir değişik versiyonu olan daha iri Petekler olan Örneğini burada Büyük Petekli Örgü Modeli olarak burada aynı Türkçe konuşmalı Örgü örneği öğretici videosu ile göstermişti. Küçük Petek Örgü modeli Büyük petekleri olan örneğe göre daha kibar durduğu için bu modeli Bebek örgüleri hatta Çocuk Örgü Modelli arayan hanımlara tavsiye ederim.

Büyük örnekli Örgüler Bebekler için Örgü Modelleri olan Hırka,Bebek Yelek,Atkı,Bolero,Kazak,Örgü Tulumlar,Kazak,Patik ya da Bebek Berelerinde kaba duruyor. Küçük Örnekli Örgü Modelli Bebek Örgüsü büyükler de Yetişkin Örgüleri olan Kadın ya da Erkekler için Örgü Modellerinde daha iyi görünüyor.

Küçük Petekler Örgü Modeli Şiş ile Örgüden Bebek Battaniyeleri örnekleri arayan hanımlar bu örnek ile yapabilirler.Örnek esnek bir örnek olduğu için Battaniye olarak kullandığınızda hem rahat kullanır hem örnekler küçük olduğu için isterseniz Örgü Bebek Takımları olan Atkılı,Bereli,Yelekli Battaniyeli Takımlar çok güzel olabilir.

Örgü Bayan Yeleklerinde Örnek olarak çok şatafatı sevmeyen Sade Yelek Örnekleri tercih edenler için de bu örnek bir tercih meselesi olabilir. Hala Yaz aylarındayız ancak Minik Petekli Örneği hem Yazlık Örgüler de hem Kışlık giysi Örnekleri olarak her türlü çok rahat kullanılır.

kucuk-petek-orgu-modeli
kucuk-petek-orgu-modeli

Kibar Örgü Modelleri benim gibi sizin de hoşunuza gidiyorsa o zaman adı Çam Ağaçları Örgü Modeli olan burada ki çok şık örgü desenleri olan modele bakmadan karar vermeyin derim.

Battaniye olarak düşünen ancak Tığ işi Bebek Battaniyeleri ile Şiş işi Bebek Örgü Battaniyesi örmek arasında karar veremeyen Arkadaşlarıma Kartopları Örgü Tığ işi Örneklere de bakmalısınız.

Nazarca Küçük Petekli Örgü Modeli Videolu Anlatımı

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz