AJURLU ÇAM AĞACI ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ÖRNEK

Ajurlu-cam-agaci-orgu-modeli-yapilisi
Ajurlu-cam-agaci-orgu-modeli-yapilisi

Şeker Pembesi Örgü Modeli ile örülen Oldukça şirin “Pine Trees Knitting Stitch”  Ajurlu Çam Ağacı Örgü Modeli Yapılışı Öğrenmek isteyen herkes için Videolu anlatımlı Örnek Tarifi.Bu örneğe Yabancılar Noel Ağacı Örgü Modeli

Ajurlu-cam-agaci-orgu-modeli-yapilisi
Ajurlu-cam-agaci-orgu-modeli-yapilisi

olarak söylüyorlar ancak ben Çam Ağacı Örgü Deseni yapımı demeyi daha uygun buldum.

Bunun sebebine gelince İşgüzarlık olsun diye örneğin adına takıp bana hakaret edecek  ve İnancımı sorgulayacak hadsizliği bile yapabilecek arkadaşlara karşı bir nevi önlem aldım diyebilirim.

Özellikle çocuk örgüleri,Örgü Benek Yeleği Şiş İşi Örneği olarak bu model çok ama çok güzel olur. Örgü şişin den Bebek Battaniyesi örmeyi isteyen hanımlar misinalı örgü şişleri ile ördükleri taktirde motifler olmadan tek seferde bir bütün olarak Şirin bir Örgü işi Bebek Battaniye modeli yapabilirler.

Tabi Tığ işi Örgüler içinde sizleri unutmadım ve benim inanılmaz beğendiğim insanın içini ısıtan çok sevimli bir örnek olan Çilek Lif Örneği yapılışını sizler için hem Resimli açıklamalı hem de Türkçe Videolu anlatımlı olarak Dün burada paylaştım.

İnci Boncuklu Örgüler ve Boncuklu Danteller seviyorsanız o zaman burada bulunan Boncuklu Ara ve Uç Dantel yapılışını gösteren videoları buradan izleyebilirsiniz.

How to Crochet the Pine Trees Stitch-Çam Ağaçları Örgü Modeli Yapılışı

Hoe kan ik Haak de Pine Trees Stitch-How to Crochet the Pine Trees StitchX Wie die Kiefern Stich zu häkelnX Sådan hækles Pine Trees StitchX Hoe kan ik Haak de Pine Trees Stitch-Comment Crocheter le Pine Trees Point

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. KARTOPU TIĞ İŞİ BATTANİYE ÖRNEĞİ NASIL ÖRÜLÜR VİDEO | Nazarca.com
  2. KÜÇÜK PETEKLİ ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VE VİDEOLU ANLATIMLIDIR | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*