Menü Kapat

Knitting-Pattern- Knit- Bracelet

BÜYÜK PETEKLER ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU6 ve katlarından oluşan Şiş işi Büyük Petekler örgü Modeli Sevgi hanımın bize Bugün sunduğu en güzel örgü modellerinden biri.

Videolu Örgü Tarifleri ile Örgü örnekleri öğrenmek isteyen hanımlara yardımcı olan Örgü kanalları olan ve bizler ile dayanışma içinde paylaşıma açı olan tüm bu hanımlara Sevgi hanım nezdinde bir kez daha Teşekkürlerimi sunarım.

Neredeyse her örgü anlatımı videolarda videolarda Türkçe Örgü tarifleri veren hanımların hiç birinin ben olmadığımı hatta kim olduklarını ve kanallarını sizler ile paylaşıyorum.

buyuk-petekli-orgu-modeli-yapilisi
buyuk-petekli-orgu-modeli-yapilisi

Sizlerde bu kanallara Abone olarak destek olabilir ve Facebook gibi sayfalarınız da paylaşabilirsiniz.

Genelde seçtiğim Açıklamalı Örgü Modellerinin Türkçe olmasına dikkat ediyorum.

Ama aralarında çok şık Örgüler olan baz yabancı ama anlaşılır anlatımlı Örgüleri de sizler ile burada olan Kulaklı Örgü Modeli gibi videolara da yer veriyorum.

Knitting-Pattern- Knit- Bracelet
Knitting-Pattern- Knit- Bracelet

Büyük Petekli Örgü Modeli Bebek takımı örmek için kullanılmış ve Örgü Bebek takımlarında da çok güzel görünüyor.Sevgi hanım bebe yünü ve 2.5 numara şiş ile örmüş.Ancak örneği anlattığı modelde 3 numara şiş ve kalın örgü ipi ile örnek anlatımı yapmış.

Büyük Petek Örneği ile neler örülür? Bu güzel iri örnekli Şiş işi örgü modeli bana kalırsa her şeyin örüldüğü örneklerden.Ben özellikle Örgü Kadın Kazaları için çok yakışır diye düşünüyorum.

Büyük Petek Şiş İşi Örgü Modeli Yapımı video

Easy Single Color Knitting-Knitting Pattern Knit Bracelet

1 Comment

  1. Geri bildirim: KÜÇÜK PETEKLİ ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VE VİDEOLU ANLATIMLIDIR | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir