BÜYÜK PETEKLER ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

buyuk-petekli-orgu-modeli-yapilisi
buyuk-petekli-orgu-modeli-yapilisi

6 ve katlarından oluşan Şiş işi Büyük Petekler örgü Modeli Sevgi hanımın bize Bugün sunduğu en güzel örgü modellerinden biri.Videolu Örgü Tarifleri ile Örgü örnekleri öğrenmek isteyen hanımlara yardımcı olan Örgü kanalları olan ve bizler ile dayanışma içinde paylaşıma açı olan tüm bu hanımlara Sevgi hanım nezdinde bir kez daha

buyuk-petekli-orgu-modeli-yapilisi
buyuk-petekli-orgu-modeli-yapilisi

Teşekkürlerimi sunarım.

Neredeyse her örgü anlatımı videolarda videolarda Türkçe Örgü tarifleri veren hanımların hiç birinin ben olmadığımı hatta kim olduklarını ve kanallarını sizler ile paylaşıyorum.

Sizlerde bu kanallara Abone olarak destek olabilir ve Facebook gibi sayfalarınız da paylaşabilirsiniz.

Genelde seçtiğim Açıklamalı Örgü Modellerinin Türkçe olmasına dikkat ediyorum.

Ama aralarında çok şık Örgüler olan baz yabancı ama anlaşılır anlatımlı Örgüleri de sizler ile burada olan Kulaklı Örgü Modeli gibi videolara da yer veriyorum.

Büyük Petekli Örgü Modeli Bebek takımı örmek için kullanılmış ve Örgü Bebek takımlarında da çok güzel görünüyor.Sevgi hanım bebe yünü ve 2.5 numara şiş ile örmüş.Ancak örneği anlattığı modelde 3 numara şiş ve kalın örgü ipi ile örnek anlatımı yapmış.

Büyük Petek Örneği ile neler örülür? Bu güzel iri örnekli Şiş işi örgü modeli bana kalırsa her şeyin örüldüğü örneklerden.Ben özellikle Örgü Kadın Kazaları için çok yakışır diye düşünüyorum.

Büyük Petek Şiş İşi Örgü Modeli Yapımı video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. KÜÇÜK PETEKLİ ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VE VİDEOLU ANLATIMLIDIR | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*