Dekorasyon KRAPON KAĞIDINDAN ÇAM KOZALAĞI RESİMLİ VE VİDEOLU

KRAPON KAĞIDINDAN ÇAM KOZALAĞI RESİMLİ VE VİDEOLU

544
krepon-kagidindan-cam-kozalagi-yapilisi

Grafon Kağıdından Resimli ve Videolu Çam Kozalağı Yapılışı-DIY Christmas Decorations- Grafon(Krepon) Kağıdı ile yapılan Etkinlikler-Duvar süsleri ve Yılbaşı süsleri için detayları adım,adım burada Çam Kozalak yapımında görebilirsiniz.Noël artisanat pomme de pin

Christmas Ornament Grafos Cones-Yılbaşında Ev ve mekan süslemek için evde yapılan Noel Süsleri bu güzel Kozalak yapımını El sanatları ile ilgili olanların beğeneceğini umuyorum.

Grafon kağıdının diğer halk dilinde adlar Krepon veya Krapon kağıdı olarak ta bilinir. Ayrıca Oluklu kağıt olarak ta Kırtasiyelerde satılıyor.

Kozalak yapmak için kağıt dışında Keçeden Kozalak yapımı yine ev süslemek için ve kapı süsü yapımı için çok kullanılan Etkinlikler içinde.

Evde boş zamanları değerlendirmek için yapılan Hobiler arasından emin olun sizlerde kendinize en uygun şeyleri yukarıda menüde Hobiler yazan bölümden bulabilirsiniz.

Krapon kağıdından çiçekler hoşunuza gidiyorsa sitemde daha önce sizler için paylaştığım Kağıt Çiçeklerin yapımını da sizlere göstermek isterim.

Grafon-Krapon kağıdı Kozalak
Grafon-Krapon kağıdı Kozalak

Krizantem Çiçeğini sevenler için işte size Krapon kağıdından Krizantem çiçeği yapımı.Adını Atatürk’ten alan Atatürk Çiçeğinin burada Krapon kağıdı ile nasıl yapıldığını görebilirsiniz.

Elbette ki İstanbul ve İzmir Lalesini unutmuyoruz ve Krapon dan Lale yapımı Lale sevenler için buyurun. Bu kadar güzel Çiçekler arasında Gül olmamasına şaşırırdım. İşte sizlere Krapon kağıdından Gül yapılışı.

Son olarak sizlere Krapondan Papatya yapılışını da gösteren sayfamın linkini verdikten sonra sizler daha fazlasını Hobiler menüsünden bakabilir,ayrıca sayfa altından Benzer içeriklerden de görebilirsiniz

Grafon kağıdı Kozalak nasıl yapılır? videolu kağıt çiçek yapılışı için sayfa altındaki videoyu izleyebilirsiniz.

krepon-kagidindan-cam-kozalagi-yapilisi
krepon-kagidindan-cam-kozalagi-yapilisi

Resimlere tıkladığınızda daha büyük olarak görebilirsiniz.

Burada resimler çok detaylı ve çok fazla olduğu için mecbur galeri olarak sizler ile paylaştım. Fakat alttaki videoyu da izleyerek Grafon kağıdından Yapılan Kozalak nasıl yapılır? Videosunu izleyerek öğrenebilirsiniz.Bu güzel çalışmayı 2008 yılında yapan ve resimli videolu anlatımla bizler ile paylaşan kwiaty-z-bibuly.pl  sitesine teşekkür eder emeklerinin karşılığında bende sizler ile severek linkini paylaşıyorum.Fakat videoda yapımı en zor olduğu düşünülen Krepon kağıdından Kozalak yapımı tek gösterlmiş. Diğer detaylar zaten üstteki resimli anlatımda hepsi gösteriliyor.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz