Dekorasyon KAĞIT KREPONDAN ÇİÇEKLİ KAPI SÜSÜ

KAĞIT KREPONDAN ÇİÇEKLİ KAPI SÜSÜ

1545
grapon-kağıdı-ile-kapi-susu-celenk

Krepon Kağıt ile yapılan Çiçekler ile neler yapılır? sizler ile sık,sık paylaşıyorum. Bugün Krepon kağıdından Kapı Çelengi,Kapı süsü nasıl kağıt çiçekler yapılır? Resimli açıklamalı olarak görelim.

Hobi kağıtlarının şahıdır Krepon kağıdı ne yapsan olur. En çok Kağıt Krep okul etkinlikleri ve Kağıt Çiçek çalışmaların da kullanılıyor.

Sitemizde Hobiler menüsünde aklınıza gelecek bütün Çiçeklerin Krepon ile nasıl yapıldığını tüm detayları ile görebilirsiniz.

Kağıt Çiçekleri ister vazoya koyun evinizde rengarenk çiçekler ile harika bir ortam oluşsun isterseniz siz de resimdeki gibi güzel bir kapı süsü yapın.

Çeyizlik serilen evleri süslemekte,Sünnet çocuklarının odalarını süslemekte,Doğum sonrası Bebek odalarının kapılarına kullanabileceğiniz gibi Odanızın duvarına da süs olarak asabilirsiniz.

Ayna çevresini süslemek içinde Kağıttan yapılan Çiçekleri kullanabilirsiniz.

Kapı simidi için Denizde yüzerken batmamak için kullanılan süngerleri kullanıyorlar fakat siz kendiniz resimdeki örnekteki gibi bir çok malzeme ile böyle bir çember yapıp çevresini koli bandı ile sarabilirsiniz.

Karton ya da Gazete kağıtları ile de kapı simidi yapılıyor.

grapon-kağıdı-ile-kapi-susu-celenk
grapon-kağıdı-ile-kapi-susu-celenk

grapon-kağıdı-ile-kapi-susu-celenk-1
Birbirine yakın renkler kullanırsanız daha şık olur. Krepon kağıdını Kırtasiyeler den satın alabilirsiniz.
grapon-kağıdı-ile-kapi-susu-celenk-2
Kağıttan keseceğiniz şekiller
grapon-kağıdı-ile-kapi-susu-celenk-3
Çiçeklerin ortalarının kalın olması için içine biraz pamuk koyup kağıt ile yapıştırılarak sarılmış.
grapon-kağıdı-ile-kapi-susu-celenk-4
Uzun kestiğiniz kağıtların ortalarını dikmek elbette kolaylık getirir fakat herkez de dikiş makinesi olmadığı için elinizle büzerek bu işlemi yapabilirsiniz.
grapon-kağıdı-ile-kapi-susu-celenk-5
arada yapıştırın kağıt çiçekler şiş ahşap çubuktan kolay çıkmasın.
grapon-kağıdı-ile-kapi-susu-celenk-6
Eğer vazoya koymayacaksanız fazlalık olan sapları kesin.
grapon-kağıdı-ile-kapi-susu-celenk-7
Çiçekleri kapı simidinin üzerine yapıştırın.

grapon-kağıdı-ile-kapi-susu-celenk
grapon-kağıdı-ile-kapi-susu-celenk

Floral Door Decorations from crepe Paper-Floral Türdekoration aus Krepppapier-Floral porte Décorations de papier crépon-Blomster Door Dekorationer fra crepe papir-Bloemen Deur Decoratie van crêpepapier-Blomster Dør Dekorasjoner fra crepe papir-Decorações florais porta de crepe Papel-Decoraciones florales puerta de papel crepé-Blommor Dörr Dekorationer från kräppapper-Decorazioni floreali per porte da crepe carta

3 YORUMLAR

  1. Bu muhteşem renkleri bir araya getirmek ancak zevk sahibi ,yaratıcı ve yetenekli birinin eseridir. Sizi tebrik ederim. Tasarımınız da muhteşem. Sevgiler…

    • Sevgili Funda hanım bü güzel sözlerinizi hak etmeyi çok isterdim fakat çalışma bana ait değildir ben sadece sizlere sunuyorum fakat beğendiğinize çok sevindim yapanın emekleri boşa gitmemiş oluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz