kolay-renkli-sac-orgulu-ornek

KOLAY RENKLİ ÖRGÜ SAÇ ÖRGÜSÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU


El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler

İki renk iple Saç Örgüsü Kolay Örgü Modeli nasıl yapılıyor? burada Türkçe açıklamalı videolu olarak örneğin yapım

kolay-renkli-sac-orgulu-ornek
kolay-renkli-sac-orgulu-ornek

aşamalarını izleyebilir ve öğrenebilirsiniz.

Örgü Ceket,Örgü Kazak,Süveter ve Erkek örgüleri için bu örneği her şekilde kullanabilirsiniz. Örnek elastik bir örgü modeli olduğu için Erkek bereleri için örgü modeli arayanlar bu örneği düşünebilirler.

Lale Bahçesi örneği daha çok kadınlar için örülecek giysilere uygun bir örgü deseni.  Laleli örgü modelini sizlere sabah saatlerinde paylaşmıştım.

Yine Türkçe olan Arzu hanımdan Yalancı Saç Örgüsü Örneğini bu örneği beğenen arkadaşlara da tavsiye ederim.

Anlatımlı Örgü desenlerini sitede resimli açıklamalı veya Videolu olarak izleyebilirsiniz. Sitede aynı zamanda ev için örgüler örmek isteyen hanımlar için Şiş iğneleri ve tığ ile örülen Battaniyeler,Örtüler,Örgü Banyo lifleri ve bebeklere özel bir bölüm olan Bebek örgü modelleri de bulunmakta.

Kış ayında en çok giyilen Örgüden patikleri,Kış için Örgü Ceketler ve tam detaylı anlatılan Örgü Hırkalar,Tığ işi kadın yelekleri hepsine El işleri yazan menüden bulabilirsiniz.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

4 thoughts to “KOLAY RENKLİ ÖRGÜ SAÇ ÖRGÜSÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU”

    1. Bütün videolar açılıyor. Umarım videoları izleyen hanımlar da buraya yorum yazarlar ve sizde sorun olmadığını görebilirsiniz. Örnek olarak farklı bir cihazdan deneyerek görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir