KESELİ NOHUTLU UFAK ÖRNEKLİ ŞİŞ MOTİFİ YAPIMI
keseli-nohut-orgu-modeli-yapilisi

KESELİ NOHUTLU UFAK ÖRNEKLİ ŞİŞ MOTİFİ YAPIMI


Çıtı Pıtı Örgülerden Keseli Nohut Örgü Modeli Bebek Örgülere İnce ip Kalın Şişle Şallar ya da 3 Numara Şiş İle Yelekler yapabilirsiniz.

Örneğin Motifleri 4 ilmek ve 6 sıradan oluşuyor.Robalı Örgüler de Beden bölümlerin de özellikle Çocuk ve Bebek Yeleklerin de örneği yeni örnek olarak uygulayabilirsiniz.

Delikli Keseli Nohut modeli Şiş örgüsü Bebek Battaniyesi Modeli ve Kadınlara Mevsimlik örülen Hırkalar ve Etollere küçük örneği ile Zarif olur.

keseli-nohut-orgu-modeli-yapilisi
keseli-nohut-orgu-modeli-yapilisi

Örnek kurulumu hemen başlanıyor.Lastik yerine haraşo üzerine yaparsanız model aynı görünür. Şiş Örgü Modelleri için daha fazla örnek için bunlara da bakabilirsiniz.

Parmak İzi Örgü deseni gördüğünüz üzere değişik ve hoş bir desenle yapılıyor.Örnek katları ve desen tarifini görebilirsiniz.

Acemilere Ajurlu Örgü örneği olarak Modeli kolay olduğu için değil anlatımı çok net ve anlaşılır olduğu için öneriyorum.

Bağlamalı Çiçekli Örgü aynı zarafette modeli ve diğer örnekler gibi kibar bir model olduğu için onu da burada görün istedim.

Örneği bilmiyor olabilirsiniz ama Bu Lastik modelini Örgü Bağlamalı Manşet Örneği olarak Bayan Yelekleri ve Şiş örgü bebek battaniye kenar örgüsü için çok kullanıyorlar. Ajurlu Lastik Örgü modeli tarifi burada.

İncili Basamaklar Örgü modeli inci adını modelin inci gibi görünmesi ve güzelliğinden alıyor.Diğer tüm modeller gibi Anlatımlı Örgü işi.

Halkalı İnciler Örgü modeline de bakalım ve Bugün bu sayfada göreceğiniz Keseli Nohut Şiş örneğinin yapılışını görelim.

orguden-sirali-nohut-modeli-sis-isi
orguden-sirali-nohut-modeli-sis-isi

This Post Has One Comment

Bir cevap yazın