El İşleri KESELİ NOHUTLU UFAK ÖRNEKLİ ŞİŞ MOTİFİ YAPIMI

KESELİ NOHUTLU UFAK ÖRNEKLİ ŞİŞ MOTİFİ YAPIMI

362
keseli-nohut-orgu-modeli-yapilisi
keseli-nohut-orgu-modeli-yapilisi

Çıtı Pıtı Örgülerden Keseli Nohut Örgü Modeli Bebek Örgülere İnce ip Kalın Şişle Şallar ya da 3 Numara Şiş İle Yelekler yapabilirsiniz.

Örneğin Motifleri 4 ilmek ve 6 sıradan oluşuyor.Robalı Örgüler de Beden bölümlerin de özellikle Çocuk ve Bebek Yeleklerin de örneği yeni örnek olarak uygulayabilirsiniz.

Delikli Keseli Nohut modeli Şiş örgüsü Bebek Battaniyesi Modeli ve Kadınlara Mevsimlik örülen Hırkalar ve Etollere küçük örneği ile Zarif olur.

keseli-nohut-orgu-modeli-yapilisi
keseli-nohut-orgu-modeli-yapilisi

Örnek kurulumu hemen başlanıyor.Lastik yerine haraşo üzerine yaparsanız model aynı görünür. Şiş Örgü Modelleri için daha fazla örnek için bunlara da bakabilirsiniz.

YENİ ÖRGÜ MOTİFİ PARMAK İZİ MODEL TARİFİ

Parmak İzi Örgü deseni gördüğünüz üzere değişik ve hoş bir desenle yapılıyor.Örnek katları ve desen tarifini görebilirsiniz.

HİÇ ÖRGÜ BİLMEYENLER BİLE BU AJURLU MODELİ YAPABİLİR

Acemilere Ajurlu Örgü örneği olarak Modeli kolay olduğu için değil anlatımı çok net ve anlaşılır olduğu için öneriyorum.

BAĞLAMALI ÇİÇEKLİ ÖRGÜ MODELİ ANLATIMLI

Bağlamalı Çiçekli Örgü aynı zarafette modeli ve diğer örnekler gibi kibar bir model olduğu için onu da burada görün istedim.

AJURLU VE DEĞİŞİK LASTİKLİ YELEK MODELİ TARİFİ

Örneği bilmiyor olabilirsiniz ama Bu Lastik modelini Örgü Bağlamalı Manşet Örneği olarak Bayan Yelekleri ve Şiş örgü bebek battaniye kenar örgüsü için çok kullanıyorlar. Ajurlu Lastik Örgü modeli tarifi burada.

İNCİLİ BASAMAKLAR ÖRGÜ TARİFİ

İncili Basamaklar Örgü modeli inci adını modelin inci gibi görünmesi ve güzelliğinden alıyor.Diğer tüm modeller gibi Anlatımlı Örgü işi.

HALKALI İNCİLER ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU TARİFİ

Halkalı İnciler Örgü modeline de bakalım ve Bugün bu sayfada göreceğiniz Keseli Nohut Şiş örneğinin yapılışını görelim.

orguden-sirali-nohut-modeli-sis-isi
orguden-sirali-nohut-modeli-sis-isi

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz