HALKALI İNCİLER ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU TARİFİ

halkali-inciler-orgu-modeli-tarifi
halkali-inciler-orgu-modeli-tarifi

Şiş İşi Örgü İğneleri ile Örgü Motifleri Yelekler,Gelin Kız Çeyizlik Yelekleri,Anne ve Gelin Şalları için Şişle örülen Zarif modellerin içinden Ajurlu Halkalı İnciler Örgü Modeli Yapımı.

Yarı Ajurlu Halkalı İnciler Örgüsü bizlere En Zarif Örgü Motiflerini öğreten Gönül hanımdan Bizler için paylaşılmış harika modellerinden sonuncusu.

yarim-ajurlu-halkali-inciler-orgu-modeli
yarim-ajurlu-halkali-inciler-orgu-modeli

Daha Fazla Örgü Şiş Örnekleri için Örgüler yazan bölümde Anlatımlı Videolu Örgü İşleri ve yapım aşamalarını görebilirsiniz.

Örnek 5 ve katları ile ara örnekte 2 olmak üzere her motif 5 ilmek ve katları ile Motifleri hesaplayabilirsiniz. Örgünün her 2 tarafında 2 tane Düz örülüyor. Örnek 2 sıra tamamlandığında model ortaya çıkıyor.

Son yazımda sunduğum Angora Simli Şal yapılış videosu ile birlikte Üçgen köşesinden yapılarak başlanan modelin anlatımını görebilirsiniz.

Ajurlu Halkalı İnciler Örgü Modeli Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*