Menü Kapat

ajurlu-veler-bayan-yelek-ornegi

AJURLU VE DEĞİŞİK LASTİKLİ YELEK MODELİ TARİFİBayan Yelekleri için Değişik Lastik Modeli ve Ajurlu Yelek Örneği çeşitli Bayan Örgüsü Modeller de ,Kız Çocuk Örgülerin de Videolu Anlatımlı Ajurlu Veler Örnek Tarifi.

Gönül hanım Yelek örmek isteyen Kadınlara yardımcı olabilmek ve Örnek kendini göstersin diye Yelek ön parçası şeklinde modeli hazırlamış.

Petekli lastik ve Bağlamalı Lastik modeli olarak sevilen Yelekler de çok şık görünen Lastik modeli ile birlikte modeli bizlere öğretiyor.

ajurlu-veler-orgu-modeli-videolu-tarifi
ajurlu-veler-orgu-modeli-videolu-tarifi

Yavru ağzı renkli örneği 3 numara şiş ve Angora tarzı iple yapılırken Mavi olan örnek için de 3,5 numara şiş ve kalın Bebe ipi ile yapılıyor.

“Bayanlar Yelek Arka ve Ön İçin Kaç ilmek atılmalı? Kaç Motif kaç cm olacak” diye soran hanımlar Gönül hanımın da önerdiği gibi ufak bir parça 2-3 motiflik örek çıkarıp bunun genişliğini göz önünde bulundurabilirsiniz.

Örneğin motifleri 10 ilmek ve 8 sıradan oluşuyor.Her 8 sırada Motifler tamamlanmış oluyor. Şişle Yelek Örnekleri için Örgü Yuvalı Burgu modelini de önerim.

Ajurlu Veler Örgü Videosu

2 Comments

  1. Geri bildirim: ÖRGÜLERE SOL BURGU DÖNÜŞLER ŞİŞ MODELİ YAPIMI VİDEOLU | Nazarca.com

  2. Geri bildirim: GELİN PEMBESİ ANGORA İNCİ MODELLİ BAYAN YELEK YAPIMI | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir