GELİN PEMBESİ ANGORA İNCİ MODELLİ BAYAN YELEK YAPIMI
gelin-pembesi-inci-model-bayan-yelegi-yapimi

GELİN PEMBESİ ANGORA İNCİ MODELLİ BAYAN YELEK YAPIMI


Gelin Pembesi iple Angora Örgü Şiş İşi İnci Modelli Bayan Yeleği Baştan Sona Koltuk kesimi Yakası ve bitimi ile Yelek örmek için Tam Tarif arayanlara.

Zarif küçük örnekli Gelin Yeleği Çeyizlik Modeli olabilir.Kendinize ya da Anneler günü için Anneniz veya Kayın valideniz için yapabilirsiniz. Gelinlik çağda Kızları olanlar Çeyiz için düşünebilir.

3 Parça Tığ örgü Yelek ön parçalar 90 ilmekle başlanıyor kol kesimine kadar 25 örnek yapılıyor.

3 numara Şiş ve Gelin Pembesi Angora ip kullanılan Yelek Arka Parçası 134 ilmekle başlanıyor. 38-40 Beden Örme Kadın Yeleği.Daha büyük y da küçük Yelekler için 1-2 motif daha az veya azla yapılabilinir.

orgu-gelin-pembesi-sis-orgulu-yelek
orgu-gelin-pembesi-sis-orgulu-yelek

Ancak şu var ki Sevda hanım Bu Yeleklerin Lastik modellerini göstermeden Yelek örneğini gösteriyor.Ben de her seferinde onun modellerinden yayınladığım da Lastik örneğini de veriyorum ki sıkıntı yaşamayın.

Buyrun Yeleğin Lastik modeli bu örnek tarifinde detaylı gösteriliyor.Ajurlu Değişik Lastik modeli örneğini ve lastiğin yapılışını görebilirsiniz.

38-39 Beden Tığ ve Şiş birlikte kullanılan Motifli Örgü Manto Yapılışını da görmek isteyebilirsiniz.

gelin-pembesi-sis-orgu-kadin-yelek
gelin-pembesi-sis-orgu-kadin-yelek

Bu arada Videoda Yeleğin satıldığı söyleniyor Yeleği Ben örmüyor Ben satmıyorum.Ben sadece Yapılışını sizlere sunuyorum bilginiz olsun.

This Post Has One Comment

Bir cevap yazın