Menü Kapat

kalp-kare-kafeste-orgu-modeli

KAFESLİ İLGİ ÇEKİCİ TIĞ İŞİ 2 ÖRNEKLER YAPILIŞI VİDEOLUTığ işleri ile stresini atan Örgü Seven hanımlar için Tığla örülen Kafesli Örgü Modellerinden 2 güzel örnek olan Kare Kafeste örgü modeli ve Kafeste Kalp Örgü modellerin nasıl yapılır?Videolu anlatımlı Tığla örülen Güzel Örgülere bakabilirsiniz.

Tığ işi ile örgüler örmek bayanların keyifli ve stresten uzak bir yaşa sürmelerine etki ederken Tığ işleri yanı sıra Örgü iğnesi şişler ile örülen modellerde çok sevilerek örülüyor.

Ben Tığ işi yapmayı çok severim ancak Dantel olarak değil daha çok Örgü lif boyutlarında Örgü Danteller,desenler yapmak hoşuma gidiyor.

Kare Kafeste örneğinde gördüğünüz gibi Birbirine zıt ve fosforlu örgü ipleri ile örüldüğü zaman çok ilgi çekici bir örnek oluyor.

kare-kafeste-orgu-modeli-yapilisi
kare-kafeste-orgu-modeli-yapilisi

Bu güzel örnek ile Salonda bulunan Koltuklara,Kanepelere ve çek yatlara örtü olarak çok şık durur Aynı Tığ motifi ile Kırlentte örebilirsiniz.

kafeste-kalp-orgu-modeli-tig-isi
kafeste-kalp-orgu-modeli-tig-isi

Kalpli Kafes örneği de Bebek battaniye örneği olarak oldukça şirin bir örnek olurken Karyola,Yatak ve bazalar için örgü örtü olarak düşünebilirsiniz.
Kare Kafeste Örgü Modeli Yapılışı Video İzle

Kafeste Kalp Örgü Modeli Yapılışı Video İzle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir