Örgü Modelleri VİDEOLU ANLATIMLI RENKLİ PONPONLU ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI

VİDEOLU ANLATIMLI RENKLİ PONPONLU ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI

381
renkli-ipler-ile-serpme-popcorn-modeli
renkli-ipler-ile-serpme-popcorn-modeli


Patlamış ısır Örgü-Renkli Ponponlu Örgü Tekniği-Popcorn örneğini Renkli ipler ile ördüğünüz de ne kadar güzel Örgüler örülüyor görmek için Videolu anlatımlı Renkli Ponponlu Popcorn Örgü Modelinin yapılışını tüm detayları ile izleyebilirsiniz.

Bugün sizlere nedense hep Popcorn örnekli Tığ işlerini paylaştım.Çok sevdiğim örnek olan Patlamış Mısır Örneğini resimli açıklamalı ve Videolu örnek çıkarmak için Örgüler yazan menüden de görebilirsiniz.

Çok beğeneceğiniz her şey örülecek kadar şık Motifli Popcorn Papatya Örneğine sakın bakmadan siteden

renkli-ipler-ile-serpme-popcorn-modeli
renkli-ipler-ile-serpme-popcorn-modeli

çıkmayın :)Sizinde göreceğiniz gibi Yatak odası için Yastıkla takım Örgü Yatak Örtüsü örüldüğünde çok yakışacak harika bir Örnek.

Yine Videyolu Örgü modellerinden Çiçekli Örgü Lif modeli kendine Lif Örmek için Örnek arayanlara tavsiye edeceğim kolay ve şık Örme Lif Örneği.

Fıstık Örneği Tığ işi teknikleri arasında en az Popcorn örneği kadar çok sevilen ve kullanılan bir Örnek.Fıstık örnekli Türkçe anlatılan Lif Örneğini de görmenizi öneririm.

Tabi ki Örgü iğneleri ile örülecek Örnekler isteyen sevgili hanımları da unutmuş değilim.

Onlar için Bugün Cilveli Lastik Örneği denilen güzel bir Örgü başlangıçlarında örülen Lastik örneklerinden olan diğer adı Fantazi örnek olarak bilinen örneğin nasıl örüldüğünü Türkçe videolu açıklamalı olarak görebilirsiniz.

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz