2 RENKLİ GÜNEŞ ÇİÇEĞİ TIĞ İŞİ ÖRNEĞİ VİDEOLU

2-renkli-gunes-cicegi-tig-isi
2-renkli-gunes-cicegi-tig-isi

Anlatımlı Örgü Videoları İzle–  Sizin ile geçenlerde paylaştığım Güneş Çiçeği Örneğinin farklı bir Videolu Anlatımlı 2 Renkli Güneş Çiçeği Tığ İşi Örneğini göstermeyi istiyorum. Bu videoda sizin de göreceğiniz gibi bu güzel Örgü Modeli Güneş Çiçeği Örneği Nasıl Örülür? Bir bey öğretiyor.

Aslında videoda örneğin nasıl örüldüğünü bir Erkeğin göstermesi beni rahatsız etmiyor aksine bu konularda hiç yetenekli olmayan erkeklerin el becerilerini görmek hoşuma dahi gidiyor:)

Az önce dediğim gibi bu örneğin Mavi iple örülen Güneş Çiçeği Örgü Deseni videosunu paylaşmıştım. Ancak orada

2-renkli-gunes-cicegi-tig-isi
2-renkli-gunes-cicegi-tig-isi

daha ince renk ve tek renk iple örülmüş bir modelini görmüştük. Aynı örnek burada daha anlaşılr ve kalın örgü ipi ile nasıl durur net olarak sizler de görün istedim.

Bugün bu sizlere sunduğum 2. Örgü Örme Videosu. Önceki Örnek videosunu ne olduğunu görmediyseniz işte

buradan ulaşabileceğiniz Ponpon İple Örülenler sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Fıstık Yeşili Şal Modeli hoşunuza giderse işte burada göreceğiniz Papatyalı Şal Panço Modelinin Resimlerini inceleyebilirsiniz.

Bu arada bazı örneklerin adını bilmediğim ya da örnek yabancıların paylaştığı ama sadece “Kolay Örgü Modeli” olarak sunulduğu için örnek isimlerini ben koymak zorunda kalıyorum.Burada göreceğiniz Tığla örülen Kuş Sürüsü Örgü Modeli gibi.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. V ŞEKLİNDE AJURLU ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*