Menü Kapat

ayrilmaz-asiklar-tıg-oyasi-tulbent-modeli

İPLİK OYASI AYRILMAZ AŞIKLAR KENAR ÖRNEĞİ YAPIMIAyrılmaz Aşıklar Çiçekli Oya Tarifi. Bitişik Çiçekler ile yapılmış olan İplik Oyasının Tarifini izlemek bile çok güzel.Tığ ve iplikleri hazır olan herkes isterse hemen yapılışına buradan bakıp başlayabilirler.

İğneden Tığa çevrilmiş nedense her zaman çok Zarif olan modellerden biri bu. Aynı modeli belki de İğne Oyası olarak aranızda bilenler ya da görenler olmuştur.

Derya hanım bu konuda gerçekten oldukça uzman. Eline sağlık. Tığ Oyası Ayrılmaz Aşıklar Yazma Modeli 4 renk üstünden 2 çiçek motifi ve 22 numara Tığ ile yapılıyor.

cicekli-ayrilmaz-asiklar-oyasi
cicekli-ayrilmaz-asiklar-oyasi

Örneğin değişik açıdan görünüşü.Gördüğünüz gibi salınan çiçekli modeli ile çok kibar. Yeşil ilk sıra Yapraklar ile birlikte yapıldıktan sonra Yaprakların üzerine Çiçekler yapılıyor.

HAYRAN BIRAKTIRAN NİŞANLI KIZ KUPA OYASI TARİFİ

2019 Tığ Oyaları artık yavaş,yavaş yapılmaya başlandı. Sarı Boncuklar Yazmada  Oyası da önceki model.Yapılışı ve modeli ile ilgi gören Gösterişli Boncuk Oyası.

75 TANE NAZARCA OYA MODELLERİ VE TARİFLERİ

İncili Gelin Süpürgesi Oyası da Firketeli Motifli ve Yelpaze Motifinin içindeki Sevimli İncilerin olduğu bir Oya.

75 TANE NAZARCA OYA MODELLERİ VE TARİFLERİ

Derya Yaptı Nazarca Paylaştı Oyası  modelini araların da en çok sevdiğim Çengel Çiçekli Tülbent Kenarı örneği. 3 Sıralı bir Oya

iplik-oyasi-ayrilmaz-asiklar
iplik-oyasi-ayrilmaz-asiklar

Modele bir de bu açıdan bakalım.3 Yapraklı Çiçekli Bu Oya için her türlü Yazmalar kullanılır.Kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir