Örgü Modelleri 75 TANE NAZARCA OYA MODELLERİ VE TARİFLERİ

75 TANE NAZARCA OYA MODELLERİ VE TARİFLERİ

32346
75-tane-nazarca-oya-modelleri-yapilislari
75-tane-nazarca-oya-modelleri-yapilislari

Çeyizlik Oyalar ve Videolu Türkçe Oya Tarifleri sayfamız da Tam 75 tane Oya Modelleri ile En Güzel en çok istek alan Oya Modelleri Tariflerini sizler için hazırladım.

İğne Oyası Modelleri ve Tığ Oyası Modelleri içinden seçtiğim Alıntı Oya Modelleri Sosyal ağlarda paylaşılan En çok beğenilen Çeyizlik Oyalar seçilerek hazırlanmıştır.

Kaya Çiçeği Oya Modelinin yapılışı burada.Bu model Oya Galerisinde pembe yazma üstünde oldukça şık görünüyor.

Burada Oya Resimleri arasında gördüğünüz bir Çok Oya Örneğini NazarcaOya Modelleri bölümünde Oya Tarifleri ile birlikte görebilirsiniz.

Zarif İncili oyalar ile Tığ Oyası Tülbent modellerine aralarda İğne Oyalı Namazlık Modellerini de sundum.

Ağır modelli Mevlüt Oyası İğne Modelleri yapması çok zahmetli Oyalar ama gerçekten çok emek isteyen bu modelleri yapabilmek herkesin harcı değil.

Ebruli ipten İğne Oyaları arasında Yazma ile uyum içinde olan Şahane İğne Oyası Örnekleri sizlere hangi Oyalar hangi Tülbent kenarına hangi renkler ile yapıldığında daha güzel görünür? fikir verecektir.

Nazarca İğne Oyaları için burada 102 İğne Oyası Örnekleri görebilir ve Anlatımlı İğne Oyalı Çeyizlik modelleri Tarifleri ile birlikte görebilirsiniz.

Oya Teknikleri detaylı yapım aşamaları olan sayfamız da Fıstık Oyaları için 3 tane Açıklaması olan örnekleri izleyebilir beğendiğiniz modelleri paylaşabilirsiniz.

60 Tane Oyalı Yazma modeli sayfamız da çok beğeni gören Oyalardan sipariş veren bir çok Hanım bizlere Oya istekleri için sayfamızdan ulaştı.Ben de onların da çok istediği bu modelleri bu sayfam da sizlere sundum.

Beğendiğiniz Modele Tıklayıp daha yakından Büyük olarak bakabilirsiniz.Sayfa altında Açıklamalı Oya yapılışı görebilirsiniz.

Tığ Oyası Videosu Nazarca

Nazarca Havlu Oyaları

Nazarca Havlu Kenarı Oyaları

Nazarca Tığ Oyaları

Nazarca Oya Videoları

Çeyizlik Oya Videosu

Nazarca İğne Oyaları


3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz