Dekorasyon İÇECEK TENEKE KUTULARI İLE HARİKA LAMBA MUMLUK YAPILIŞI

İÇECEK TENEKE KUTULARI İLE HARİKA LAMBA MUMLUK YAPILIŞI

1553
teneke-icecek-kutularindan-harika-lambalar

Ortaokul ve Lisede Öğrencilere verilen Teneke İçecek Kutularından Lamba Mumluk Nasıl Yapılır? Resimli adım,adım yapım aşamaları.

Evinizin Dekorasyonun da Romantik bir aydınlatma yapmak isterseniz Bira,Kola,Fanta,Enerji İçeceği gibi Tenekeden olan Kutuları Dekore edip çok güzel Mumluk lambalar yapabilirsiniz.

Geri Dönüşüm yapılan Mumluklar hakkında sitemizde sizler için hazırladığımız Resimler ile nasıl yapacağınızı anlattığımız bir çok çalışmayı görebilirsiniz.

Öğrencilere Görsel Sanatlar ve El sanatları adlı derste Performans ve Proje ödevi olarak verilen ,Öğrencilerin yaratıcılığını artırmak ilham almalarını sağlamak için Fikir verici çalışmalar.

Buradaki çalışmada farklı motifler ile dekoratif bir Mumluk Tasarımı yapabilirsiniz.

Örnek olarak sunulan Bu Güzel ve Kolay İçecek Tenekelerinden Yapılan Mumluk Çalışmasında Akrilik boya ve Bira Teneke Kutuları ile yapılmış.

Öğrencilerin Teknoloji ve Tasarım ödevleri Etkinlikleri için Sitemizde Öğrencilere,Dekorasyon ve Hobi bölümlerindeki çalışmalara bakabilirsiniz.

Her yaştan İnsanın kendine göre güzel Geri Dönüşüm ve Kendin yap Sayfaları bulabileceği çalışmalar için lütfen 5 dakikanızı ayırıp siteyi inceleyiniz.

Sitemizden ve paylaşımlarım dan memnun kalanlar Facebook,Pinterest,Twitter gibi Sosyal ağlarda paylaşım yaparak emeklerime destek olmuş olursunuz.

Bira Teneke Kutusundan Yapılan Mumluk Yapılışı

teneke-icecek-kutularindan-harika-lambalar
teneke-icecek-kutularindan-harika-lambalar

teneke-icecek-kutularindan-harika-lambalar-1
Lütfen yaşı küçük olan çocuklar bir yetişkinden yardım alsınlar. Teneke kutu ciddi kesiklere ve yaralanmalara sebep olabilir.
teneke-icecek-kutularindan-harika-lambalar-2
Teneke kutuyu zımparalamanıza gerek yok iki kat Akrilik boya ile rahatlıkla yazılar kapanır. Resimdeki gibi Teneke kutuyu kesiniz.
teneke-icecek-kutularindan-harika-lambalar-3
Üzerine desenler çizdikten sonra Akrilik ya da Guaj boya ile boyayınız.
teneke-icecek-kutularindan-harika-lambalar-4
Beklemek istemiyorsanız saç kurutma makinesinden yararlanın.
teneke-icecek-kutularindan-harika-lambalar-5
Desenlerin çevrelerine sivri bir alet ile delikler açın. Lütfen Çocuklar bu Tehlike oluşturabilecek çalışmayı tek başına yapmasınlar.
teneke-icecek-kutularindan-harika-lambalar-6
Bu tarz büyük mumlar daha çok ışık verirler. Kolay gelsin.
teneke-icecek-kutularindan-harika-lambalar-7
Teneke Kutudan Lamba Mumluk-Tin from the lamp-Zinn von der Lampe-Tin à partir de la lampe-DIY håndlavede lampe-diy handgemaakte lamp-

7 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz