HOROZLU KENAR OYASI MODELİ TARİFİ

horozlu-tig-isi-kenar-oyasi-tarifi
horozlu-tig-isi-kenar-oyasi-tarifi

Horozlu Tığ işi Kenar Oyası Örneği Videolu Tarifi-Peçete Kenarı,Mutfak Havlusu Kenar Oyası ya da Öğrencilerin Beslenme bezleri veya Mutfak El bezi kenarlarına çok yakışır.

Bu arada Videonun başında Derya hanımın gösterdiği İncili Kelebek Motifi yapılışını dün sitemde sizler için yapılış aşamalarını yayınlamıştım ve buradan onu da görebilirsiniz.

horozlu-kenar-ornegi
horozlu-kenar-ornegi

4 Renkli Horozlu Oya yapımı için Beyaz Horoz yapımı,Turuncu renk Gagası için,Kırmızı ip İbikleri ve Siyah az bir ipte Gözleri için kullanılırken Kenar Oya için Yeşil ip kullanılmış.

Geçen Yıl yine bu modele benzer ama daha farklı Hem Horozlu Hem Tavuklu Havlu Oyası Tarifini yine sitem de yayınlamıştım.

22 Numara Tığ Siyah ipi saymazsak 4 Renk Oya ipleri ile hemen bu modeli yapabilir ya da Filli Havlu Oyasını da buradan inceleyebilirsiniz.
Horozlu Oya Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. RENK CÜMBÜŞÜ LİF TARİFİ | Nazarca.com
  2. PEMBE GÜLLÜ KARE MOTİFLİ KENAR DANTELİ TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*