RENK CÜMBÜŞÜ LİF TARİFİ

renk-cumbusu-lif-modeli
renk-cumbusu-lif-modeli

Puf Çiçekli Lif Modeli için Popcorn Örneği ile Yapılan Renk Cümbüşü Banyo Lif  Modeli Videolu açıklamalı- 5 Numara Tığ ve Renk,renk ipler ile Kabarık modelli Banyo bezi.

Lif yapımı Sarı renk ortaya dikilen diğerlerinden biraz daha büyük olan Popcorn kabarık Çiçek Motifi ile başlanarak toplam 9 Tane yapılıyor,ancak Motiflerin son sıralarında Tığ ile birleştiriliyor.

yeni-renk-cumbusu-lif
yeni-renk-cumbusu-lif

Renk Cümbüşlü Modelin alt tabanı altıgen Motif ile yapıldıktan sonra Kenarları oyalanıyor ve önceden birleştirilen Puf Çiçekler ortaya dikiliyor.

Son yayınlanan Nazarca Örgü Modellerini,Oyaları görmeyenler buradan Horozlu Kenar Oyası Tarifi ile Bayanlar için Tığla örülen Örgü Kırmızı Büstiyer tarifine de buradan ulaşabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*