Örgü Modelleri Havlu Kenarları HAVLUYA YAZMAYA VİŞNELİ OYA ÖRNEĞİ ÇOK YAKIŞIYOR

HAVLUYA YAZMAYA VİŞNELİ OYA ÖRNEĞİ ÇOK YAKIŞIYOR

531
visneli-havlu-yazma-oyasi
visneli-havlu-yazma-oyasi

Vişneli Oya Modeli Tarifi-Vişneli Havlu Kenarı kadar Vişneli Yazma Oyası da bir o kadar Harika görünüyor.Canınız hangisinin kenarına Bu Oya örneğini işlemek isterse ona yapabileceğiniz Bu modeli de sevdim.

Oya yapmak istediğim de Seçeneklerim olsun isterim.Sadece Yazmalara değil de ben o modeli Havlu Uçlarına,Fular ve istersem Tespih başına bile yapabileceğim çok amaçlı Oya modeli olsun isterim.

Bu modeli tekrar bulabilmek için Lütfen Google ” Vişneli Oya Modeli Tarifi” gibi anahtar kelimeler ya da ” Nazarca Vişne Oyası” modeli yazarak arama yapın.Neden mi? Kiraz Oyası yazdığınız da burada bir tane Şahane Kirazlı Oya Tarifi var zaten.

visne-boncuklu-incili-yeni-tig-oyasi
visne-boncuklu-incili-yeni-tig-oyasi

Hep Kirazlı Oya Modelleri yazıldığı için Bu tarz modellere ben de Vişneli Oya Modeli olarak yazmak istedim ki Farkımız olsun :) Tabi Taklitçilerin ensem de ne yaparsam aynısını yapıyorlar maalesef.Ama siz de girdiğiniz siteye bakın bakalım Adı “nazarca.com” sitesi mi? değil mi?

Ben sizlere Her türlü değişik modeller sunmayı çok seviyorum.Her ne kadar yapmaya paylaşmaktan zaman ayıramıyor olsam da yapan hanımların gönderdikleri resimlere baktığım da Vallah yaptıklarına bayılıyorum,çok Hamarat hanımlar var. Gece sizin için Fıstıklı Oyanın Yapımı ve Eklenişi gösterilen Ağır zarif ve Tam “Çeyizime yaparım”

Hanımlar bana sık,sık “Nazarca Oyaları” için istekte bulunuyorlar.Ben de gelen isteklere göre sizleri kırmıyor yayınlıyorum.

Bu örnek için 53 numara Altınbaşak ip-Tığ 22,5 ve Kadife Boncuklar ile minin İnciler kullanılmıştır.
Vişneli Oya Videolu Tarifi

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz