GÜNEŞ PAPATYASI TIĞ OYASI AÇIKLAMALI YAPILIŞI

tig-oyasi-gunes-papatyasi-modeli
tig-oyasi-gunes-papatyasi-modeli

Tığ Oyası Güneş Papatyası Yazma,Yemeni Oyaları.Tığ işi Oyalar için herkesin sevebileceğini düşündüğüm Papatyalı Tığ Oyası Örneği yapılışı Türkçe Videolu ve Açıklamalı.

Daha önce yine bir tane Papatyalı Oya Modeli yapımı sundum. Ancak Burada göreceğiniz diğer Papatyalı Oya Modelin de yapraklar çok daha farklı şekilde yapılmış.

Tan Mevsimlik her Mevsim Kır çiçekli Oyaları kullanabilir sıkıcı Oyalar yerine burada ki gibi 3 renkten oluşan Basit Oya Örnekleri yapabilirsiniz.

gunes-papatyasi-kolay-tig-oyalari
gunes-papatyasi-kolay-tig-oyalari

Dün yayınladığım Ziyareti ve Takipçilerimizin büyük beğenisini kazanan Ara Zincirli Oya Modeline bakmadan hangi Oya yapılacak karar vermeyin derim.

Ya da Sıralı Püskülü Oya modeli ile 2 renkli sade ancak göz alıcı örneği ile dikkat çeken burada ki oya modelini düşünebilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. SIRALI KÖPRÜLÜ ÇİÇEKLİ TIĞ OYASI ANLATIMI | Nazarca.com
  2. BONCUK PAPATYALI TIĞ OYASI TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*