BONCUK PAPATYALI TIĞ OYASI TARİFİ

boncuklu-papatya-tig-oyasi
boncuklu-papatya-tig-oyasi

Tarifli Oya Modelleri isteklerine deva ediyor ve Bugün Boncuk Papatyalar ile yapılan Yazma Modelleri,Tülbent Kenarı modeller için Anlatımlı Videolu Boncuk Papatyalı Tığ Oyası.

Papatyalı Tığ Oyaları birbirine benzer bir çok Papatya Motifli tığ Oyalar var. Ancak bu modelde Papatya Çiçeği Tığ ile örülen bir Motif değil Boncuklar ile şekil verilen Papatya Oyası olarak çok daha farklı.

boncukla-papatya-yazma-tig-oya
boncukla-papatya-yazma-tig-oya

İğne Oyalarına  bile İlham veren Yarım Papatya İğne Oyası modeli gibi bir çok İğne Modelli Papatyalı İğne Oyaları var.

Örnek 2 sıra Oya şeklinde ilk önce aralarda ki Örümcekli zincirli Oyalar daha sonra Yapraklarla beraber Boncuklu Çiçekler yapılarak Oya Tamamlanıyor

2. Sıraya başlamadan önce her çiçek için 6 beyaz 1 pembe Boncuk şeklinde Boncukları ipe dizmelisiniz. Her Papatya için  toplam 7 Boncuk gittiğini hesap ederek o sayıda Boncukları ipe dizmek gerekiyor.
Boncuk Papatyalı Tığ Oyası Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Comment on BONCUK PAPATYALI TIĞ OYASI TARİFİ

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÇİÇEK AĞACI İĞNE OYASI TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*