inci-boncuk-oyasi


YEŞİL İNCİ BONCUK OYASI YAPILIŞI

El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi, Yazma,Yemeni

Şöyle şıkır,şıkır modeli ile Komşu Çatlatan Oya Modeli olan Yeşil İnci Boncuk Oyası İnci ve Boncuklardan Çiçeği aralarında tek yaprak Oyası ile üstelik Yapım aşaması Türkçe Videolu Oya dersi.

Boncuklu Oya Modellerin de genelde yapıldığı gibi Boncukları ipe dizeceğiz.Ama belirli renk sırası dizmeyeceğiz.Yeşil Boncuklar dizilecek Pembe Boncuklar 2. sırada ip kopardıktan sonra dizin ve Zincirli Boncuk sırasını yaparak modeli tamamlayınız.

yesil-inci-boncuk-oyasi-tarifi
yesil-inci-boncuk-oyasi-tarifi

21-22 Numara Tığ ve istediğiniz marka elinizde olan Oya ipini kullanabilirsiniz. Zaten Model 2 sıradan oluşuyor ve Tek Beyaz renk oya ipi gerekiyor.

Boncuklu Papatya Oyası Tarifi izlediğiniz de sizin de bir yandan yavaşça örneği çıkarabileceğiniz bir Anlatım ile yapılmış.

Mavi Gül Oyası Modeli de tek renk ile yapılan Sayfamız da burada Tarifi olan Yazması ile uyumlu örneği ile şık ve Zarif Tığ Oyasıdır.

İnci Boncuk Oyası Video

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “YEŞİL İNCİ BONCUK OYASI YAPILIŞI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir