Örgü Modelleri Bebek Örgüleri GAGALI ŞİŞLE TUNUS ÖRGÜ BEBEK MONTU YAPILIŞI

GAGALI ŞİŞLE TUNUS ÖRGÜ BEBEK MONTU YAPILIŞI

2914
orgu-gagali-sisle-tunus-kirmizi-bebek-orgu-montu
orgu-gagali-sisle-tunus-kirmizi-bebek-orgu-montu

Kadife İpten örülen Gagalı Şişle Tunus İşi Örgü Modeli ile yapılan 1-2 yaş Bebeklere uygun Kapüşonlu Örgü Bebek Montu Baştan sona Açıklamalı Öğretimi İle Çocuklara Örgü Montlar örebilirsiniz.

Uzunlu ve eni 29 cm ebatlarında olan Örgü İpi Kadife ip ve 6 numara Gagalı Şiş denilen Tunus Şişi ile yapılan Tek Şiş Bebek Hırkası örneğinden başlayıp bitimine kadar anlatılarak Tam Anlatımlı Bebek Hırkaları,Montları isteyen Bayanlar için.

tunus-orgu-kapusonlu-bebek-montu
tunus-orgu-kapusonlu-bebek-montu

2016 Yılında sizlere Batik desenli Akilli ip tarzı iple yapılan Örgü Şişleri ile yapıla Kadife İpten Çocuk Hırkası yapılışını da burada sitede paylaşmıştım.

Bayanları daha yeni,yeni tanıştığı Fantezi Örgü İpleri arasında Kışlık Kadife İp Battaniyeler,Kadife ipten Yelekler ve Bereler kadar burada yapım aşamalı öğretilen 37-38 Numara Ayaklar için Örgü Bayan Bot modelini öğrenmiştik.

kadife-iple-tunus-kirmizi-bebek-mont
kadife-iple-tunus-kirmizi-bebek-mont

Tek Şiş Tunus Tığ ile Kadife Bebek Montu El Örgüsü için 2 adet Himalaya Dolphin Baby marka ip kullanılmış. Kapüşonlu Bebek Montları arayan Anneler için anlatımlı olması çok iyi olan bu modeller için bana çok istekler geliyor.

Tığla yapılan Şapkalı Bebek Montuna 53 ilmek ile başlanıyor
Gagalı Şişle Tunus Kadife İple Bebek Montu videosu

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz