GAGALI ŞİŞLE TUNUS ÖRGÜ BEBEK MONTU YAPILIŞI

orgu-gagali-sisle-tunus-kirmizi-bebek-orgu-montu
orgu-gagali-sisle-tunus-kirmizi-bebek-orgu-montu

Kadife İpten örülen Gagalı Şişle Tunus İşi Örgü Modeli ile yapılan 1-2 yaş Bebeklere uygun Kapüşonlu Örgü Bebek Montu Baştan sona Açıklamalı Öğretimi İle Çocuklara Örgü Montlar örebilirsiniz.

Uzunlu ve eni 29 cm ebatlarında olan Örgü İpi Kadife ip ve 6 numara Gagalı Şiş denilen Tunus Şişi ile yapılan Tek Şiş Bebek Hırkası örneğinden başlayıp bitimine kadar anlatılarak Tam Anlatımlı Bebek Hırkaları,Montları isteyen Bayanlar için.

tunus-orgu-kapusonlu-bebek-montu
tunus-orgu-kapusonlu-bebek-montu

2016 Yılında sizlere Batik desenli Akilli ip tarzı iple yapılan Örgü Şişleri ile yapıla Kadife İpten Çocuk Hırkası yapılışını da burada sitede paylaşmıştım.

Bayanları daha yeni,yeni tanıştığı Fantezi Örgü İpleri arasında Kışlık Kadife İp Battaniyeler,Kadife ipten Yelekler ve Bereler kadar burada yapım aşamalı öğretilen 37-38 Numara Ayaklar için Örgü Bayan Bot modelini öğrenmiştik.

kadife-iple-tunus-kirmizi-bebek-mont
kadife-iple-tunus-kirmizi-bebek-mont

Tek Şiş Tunus Tığ ile Kadife Bebek Montu El Örgüsü için 2 adet Himalaya Dolphin Baby marka ip kullanılmış. Kapüşonlu Bebek Montları arayan Anneler için anlatımlı olması çok iyi olan bu modeller için bana çok istekler geliyor.

Tığla yapılan Şapkalı Bebek Montuna 53 ilmek ile başlanıyor
Gagalı Şişle Tunus Kadife İple Bebek Montu videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. YALANCI KÜRKLÜ KIZ ÇOCUK MANTOSU TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*