EVDE NE YAPARAK PARA KAZANABİLİRİM

EVDE NE YAPARAK PARA KAZANABİLİRİMSizlerde benim gibi evde ne yaparak para kazanabilir,bu zor zamanlarda nasıl ek kazanç sağlayabilirim elimden ne gelir acaba diyorsanız bu yazımı iyi okuyunuz.

Ben 39 yaşında bir ev hanımıyım.3 çocuk annesi bir hanımım. Bu şu anda bulunduğunuz sitemle birlikte toplam 6 sitem var.

Bu sitelerimde Google Adsense reklamlarını yayımlayıp Adsense den ayda ?00- ??0 TL arası bir para kazanıyorum.

4 yıl önce bir Web sitesinin nasıl yapıldığını, html kodu, css, php , hosting, domain vs nedir hiç bilmezken site yapmaya karar verdim

Bırakın bilmeyi hiç duymamışken , evde Bilgisayarım var ve her ay ben İnternet parası ve telefon parası ödüyorum bu ayda neredeyse 100 tl buluyor.

İnternet’te yasal ne yapabilirim? emeğimle,dürüstçe nasıl para kazanırım? diye düşünürken site yapma işine merak sardım.

Deneme yanılma yoluyla ilk önceleri  acemice zamanla ustalaşarak Web siteleri yapmaya başladım.

İlk sitem www.gururum5.tr.gg hala İnternet’te yerini bulmuş saygın bir site. Bu sitemi 26 ocak 2008 de açtım ve ondan sonra bu sitemle birlikte 6 site açtım 4,5 sene oldu ve ben 2010 Şubat ayından bu yana sitelerimde ki reklamlar dan para kazanıyorum.nazarca.com-sahibihh

Neyse kısaca kendimden bahsettim Burda Hakkımda bölümünde daha fazlasını görebilirsiniz.

Neyse asıl konumuza dönelim. Şimdi bu yazımı okuyan Ev hanımları ve yetenekli beyler Ben bu sitemde Fimo Hamuru Bölümün de Burdan devamlı Fimo Hamurun dan neler yapabilirsiniz? sizlerle Paylaşıyorum.

Sizler de bu çok kolay şekil alabilen ve kırtasiyeler den Japon pazarı dediğimiz 1 milyonuncu diye tabir edilen dükkanlardan satın alabilirsiniz.

Fimo hamuru bir tür Hobi hamurudur. Yabancı ülkeler de kullanımı ve ticareti çok yaygın olan bu hamur çocukların oynadığı oyun hamuruna benzer.

Polymer clay olarak yabancı ülkelerde bilinen bu hamur çeşidi ile bir çok şey yapılır. Fimo hamurun dan neler yapabilirim? diye soracak olursanız!.. aklınıza gelen bir çok şeyi yapabilirsiniz.

Yabancı ülkelerde yaygın olarak Takı , Biblo ve Takı ağırlıklı şeyler yapıp bunları Web sitelerin de halk pazarların da , Tezgahlarda ve dükkanlara satışlarını yaparlar.

Yabancı ülkeler de meslek haline gelmiş olan Fimo bizler de henüz Hobi aşamasın da. Biraz el beceriniz var sa eğer siz de bu özel hamurla bir çok güzel şey yapıp satar ve evinize ek bir kazanç getirebilirsiniz.

Elbette ki bu fikrimi size açıklarken örnek olarak sizler için İnternet’ten toplayıp derlediğim ve kendi çalışmalarımı da Resimli anlatımlı olarak sizlere neler yapabileceğinizi sundum.

Fimo bölümündeki sayfalar da tüm detayları okuyabilir ve görebilirsiniz. Ben sürekli sizlere neleri,nasıl yapacağınızı anlatan,gösteren paylaşımlar da bulunacağım. Buyrun burdan inceliyerek sizde bu tarz şeyler yapabilir misiniz? inceleyiniz.

Mutlaka her İnsan oğlunun kendine göre yetenekleri ve becerikli olduğu alanlar vardır. Bazen yeteneklerimizin farkında dahi olmayız.

Kendinize yapabileceklerinizi görebilmek için her zaman bir şans veriniz. Eminim sizler de yaratıcılık ve becerileriniz hangi dallarda keşfedebilir ve kendileriniz için bir iş sahası yaratabilirsiniz.

Denemeden bilemeyiz öyle Değil mi?

Güncelleme 17.Mayıs gece saat 04:21: Bu postumu bundan tam 2 Yıl önce yazmıştım. Bugün bu Postumu Songül hanım sayesinde tekrar okudum imla hatalarımı elimden geldiğince düzeltim ve Resmimi değiştirdim.

This Post Has 39 Comments

  1. Zeynep

    Bende 🏠 de uğraşıp kazanmak isterim

  2. metin

    Kayseri erkilet terzi tadilat be dikis ileriniz yapilir 530 406 24 52

Bir cevap yazın