ESNEK YAPISI İLE BALİNA KILÇIKLARI ŞİŞ DESEN YAPIMI
balina-kilciklari-orgu-modeli

ESNEK YAPISI İLE BALİNA KILÇIKLARI ŞİŞ DESEN YAPIMI


Örgü Balina Kılçıkları Model Tarifi– Esnek modeli ile örülen Giysilerin kullanımı da bir o kadar rahat oluyor.Elastik Örgü örneği iki yönlü farklı örnekli modellerden.

Bu örnek ile Şal yapmış ve çok beğenilmiş olan Hanımlar var.Benim aklıma Şa yapmaktan ziyade Battaniye,Yelek,Bere ve Atkı modelleri geldi.

Yetişkin Erkek örgülerinde Atkılar ve Bereler gibi Boyunluklar da şık olur.Örnek 3 ve katlarından oluyor.Görünenin aksine çok çabuk yapılan bir Örnek.

sis-orgu-balina-kilcigi-modeli
sis-orgu-balina-kilcigi-modeli

Kullanacağınız Modele ve İpe uygun şişler ile modeli yapabilirsiniz.Örnek anlatımların da genelde ne yapılacağı bilinmediği için numara verilmiyor.

İlk Paylaştığım zaman Bu modelle yaptıkları Örgüleri bana gönderen Arkadaşlara tekrar teşekkürler.Sürüm Örgü Modeli için Örnek yapılışı burada.

Esnek Örgü Modeli için yine bir örneğim daha var.Bu güzel yapısı olan modelleri yapacak olanlara Lizöz ve Tunikler için de düşünmeyi önerim.

Bu  Örgü Nar Taneli örnekte aynı yapıda Enterlok örgü teknikleri ile yapılan desenlerden.Burada ayrıca verdiğim modellerin hepsinin yapılışları var.

Kolay gelsin keyifli örgüler.Beğenenler lütfen Paylaşabilir misiniz?

This Post Has One Comment

Bir cevap yazın