Menü Kapat
anne-kiz-bulmaca-patikler

EN GÜZEL ANNE KIZ BULMACA PATİK MODELLERİ AÇIKLAMALIBaşlıkta da yazdığım gibi Mavi Beyaz renkleri ile bu Bayan Patik En Güzel Anne Kız Bulmaca Patik modeli olmuş. Çok Temiz örülmüş ve Tarifi aynı titizlik ile gösteriliyor.

Tığ örgülerden de son zamanlar da en çok beğendiğim Patikler den Başaklı Gri Kadın Patik Yapımı da burada görebilirsiniz.

Kışın ayaklarımızı Sıcacık tutan Patikleri maalesef ancak sizler için paylaşıyorum.Sağ olsun Eltimin ördüğü bana Hediye Ettiği Patiklerim var.

anne-bulmaca-patik-modeli
anne-bulmaca-patik-modeli

Ama Ben maalesef giyemiyorum.Ayaklarım hava almıyormuş gibi hissediyorum. Bunları gördükçe benim de öresim geliyor.

Bulmaca Kadın Patik modeli Ben bildim bileli hep var. Özellikle Şiş Örgüler ile yeni tanışan hanımların ilk ördükleri Patiktir Bulmaca Modeli.

Bu Sayfada videoda gösterilen Bulmaca Bebek Patik modelinin de yapılışını ekledim. Yeni Doğan 0-6 aylık Bulmaca Patik yapılışı var.

anne-kiz-bebek-bulmaca-patikleri
anne-kiz-bebek-bulmaca-patikleri

Anne Patiği de Bebek Patiği de 2 Numara Şişler ile aynı ipler le örülüyor.Yeni Doğan 10 ilmekle başlıyor ve aynı şekilde haraşo örülüyor.

1 Yaş Bulmaca Patik için 12 ilmek 12 sıra renkler oluyor. Bu hesapla aynı 2-3 Yaş için 14 ilmek uygun olur.Tabi siz ölçün yinede.

2-renkli-sis-orgu-bumaca-kadin-patik
2-renkli-sis-orgu-bumaca-kadin-patik

Kullanılan ipler Kartopu Flora ve Ören Bayan Dora marka ipler. Örgü şişleri 2 numara. Örnek 2 renk olarak her iki tarafı da Haraşo yapılıyor.

37-38 Numara Bulmaca Patik için 22 ilmek ile başlanıyor. 24 sıra mavi 24 sıra haraşo Beyaz diye renkler dümdüz Artırılmadan örülüyor.

39-40 Numara Bulmaca Patik 24 ilmek ile başlıyor.24 diş mavi ile yapılıp Beyaz iple de 24 sıra şeklinde devam ediliyor.Her ren 24 diş haraşo oluyor.
Anne Bulmaca Patik

Bebek Bulmaca Patik

1 Comment

  1. Geri bildirim: AÇIK ÖRGÜDE BULMACA PATİK YÖNTEMİ DETAYLI YAPIMI | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir