EBRULİ PETEKLİ PIRPIRLI İĞNE OYASI TARİFİ

ebruli-petekli-pırpırlar-igne-oyasi-modeli

Ebruli desenli İğne Oyası 2 Pırpırlı İğne Oyası Sıralı Çeyizlik Oya Modelleri arayan hanımlar için Yayınladığım Videolu anlatımı ile öğrenmesi çok kolay Ebruli Petekli Pırpırlı Oya Tarifi.

3 Renk üzerine kurulan Ebruli Petek desenli Üçgen Modeli altına ve Üstünde uygulanan Pırpır Oya Tekniği ile Yazmalara Kibar Oyalar arayanlar için Önerim.

ebruli-pirpirli-igne-oyasi
ebruli-pirpirli-igne-oyasi

Dün de sizler için Siyah ve Kırmızı Renkli Kibar Oya Modeli adında çok şık oldukça ilgi gören çok güzel bir Oya Modelini daha burada göstermek istiyorum.

İğne Oyası Yazma kıyısı oyalama yöntemi Zürafa Oya  tekniği burada  Pırpırlar ile birlikte yapılıyor.İlk sıra Zürafa ve Pırpırla diğer sıralarda Kafesler ve üst Pırpırlar şeklinde oya tamamlanıyor.
Ebruli Petekli İğne Oyası Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*