Dekorasyon DANTEL KEK KAĞITLARINDAN JAPON FENERİ İLE AVİZE YAPMA

DANTEL KEK KAĞITLARINDAN JAPON FENERİ İLE AVİZE YAPMA

767
kek-kagitlari-ile-dekoratif-salon-avizesi

Ev de el yapımı Avize yapanlar için Dantel beyaz Kek Kağıtları ve Kağıt Japon Feneri ile Abajur ,Avize Nasıl yapılır resimler ile detaylı yapılışı.

Öncelik le Kağıt Japon Feneri Nedir? bilmeyenler için biraz bilgi vermek istiyorum. Kağıt Japon Feneri Sünnet süslemeleri,Ev süsleme,Parti süslemeleri,Bahçeye Işıklandırma dekoru ve Avize ,Abajur yapımı için kullanılır.

Kağıt Japon Fenerlerinin bir çok değişik ve çok güzel canlı renkleri de bulunuyor. Kağıt Japon Feneri Fiyatı 5-6 tl arası Elektrikçiler de,Avize Abajur sata yerlerde ve Halk pazarlarında (1 milyoncular) satılıyor.

Kağıt Fener süslemek için bir çok malzemeden faydalanabilirsiniz. Keçe,Dantel,Simler,Çıkartmalar,Resimler,Krepon kağıtları gibi daha bir çok malzeme ile süsleyerek Avize ve Abajurlar yapabilirsiniz.

Biliyorum aklınıza ilk gelen bunların yanıcı madde olduğu Japon fenerinin Ampul lamba ile ısındığında tehlike yaratacağını düşünüyorsunuz.

İşte bu noktada devreye Tasarruf lambaları,Tasarruf Ampulleri giriyor. Sebebine gelince Tasarruf lambaları özel olarak imal edilmiştir ve lambalar ısınma yapmaz bu sebeple Tasarruf sağlar ve fazla Elektrik tüketmez.

Zaten Elektrikçiye ısınmayan lamba ya da Isınmayan Ampul dediğinizde o sizi doğru ürüne yönlendirecektir.

Burada Dantel Pasta ve Kek altlığı olarak kullanılan Küçük beyaz kağıtları kullanmışlar. Bunların renkli olanları da satılıyor yani her renk ile bir sıra yaptığımızda çocuk ve bebek odaları için harika birer Loş renkli ışıklar saçan Avize yapabiliriz.

Keçe ile yapılan Japon Feneri Avize çalışmasına buradan bakabilirsiniz. Diğer bir Japon Feneri Krepon kağıdı ile süslenen Avize

kek-kagitlari-ile-dekoratif-salon-avizesi
kek-kagitlari-ile-dekoratif-salon-avizesi

kek-kagitlari-ile-dekoratif-salon-avizesi-1
Yapıştırıcı olarak tutkal kullanabilirsiniz. Kek dantel kağıtları ,Kağıt Japon feneri,Lamba takmak için malzemeler.
kek-kagitlari-ile-dekoratif-salon-avizesi-2
Üst tarafından başlayarak yapıştırıyoruz.
kek-kagitlari-ile-dekoratif-salon-avizesi-3
Kağıtları ucundan yapıştıralım
kek-kagitlari-ile-dekoratif-salon-avizesi-4
kek-kagitlari-ile-dekoratif-salon-avizesi-5
Aralara renkli dantel kek kağıtları gece lambası gibi rengarenk olmasını sağlar. Yatak odası için Avize ya da Abajur modeli olabilir.
kek-kagitlari-ile-dekoratif-salon-avizesi-6
kolay gelsin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz