Menü Kapat
ceyiz-tavsiyesi-fistikli-oyali-pembe-yazma

ÇEYİZLERE TAVSİYE EDİLEN FISTIK OYALI YAZMALARÇeyizler için Önerilen Fıstıklı Yazma Modelleri arasından seçelim güzel bir Oya Tarifi ile güne devam edelim istedim.Baş Örtüsü İğne Oyaları için de Yeni bir Oya modelini sizlere önceki sayfa da sundum.

Tığ Oyası Tasarımları için gerçekten kendini geliştirmiş Güze Oya Örnekleri sunan hanımlardan sizlere her gün Yeni Oya Örnekleri sunmaya Bu gösterişli Çeyiz Oyası Fıstıklı Oya modelini de göstermek istiyorum.

ceyizlik-pembe-yazmali-fistik-oyasi-tarifi
ceyizlik-pembe-yazmali-fistik-oyasi-tarifi

Gördüğüm de bayıldığım yapmayı az,çok bildiğim Tığ Oyası Tülbent Oyalarını her zaman çok seviyorum.Baş örtüsü kullanmayan biz hanımlar bile Mevlüt gibi öze günlerde nedense en güze Oyalı Yazmayı alıp başımıza takmak isteriz.

Fıstıklı Oya Tarifi için devamlı Güzel Oya Tarifleri yayınlanıyor ben de hemen bunları Sizlere gösteriyorum ki Nazarca Oya Seven Arkadaşlarım en güzel modelleri yapılışları ile görebilsinler diye.

Çok ince işler bunlar.Sabır ve özen gerektiren Oyaları yapabilmek için marifetli olmakta şart. “Ben Oya Yapamam” diyen Arkadaşlarımın bu Örnek Tariflerini izleyerek ne kadar Muhteşem Oya Modelleri yapabildiklerine yakınen tanık oldum.

1 Comment

  1. Geri bildirim: SIRALI OYA MODELİ İÇİN ÖRNEK ARAMAYIN BU MODEL ŞAHANE | | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir